Атлас - Готельний комплекс

Професійні системи очищення води для готелю Атлас у м. Львів

Готельний комплекс Atlas Deluxe розташований в самому центрі історичної частини Львова, де вирує культурне життя міста. Сама будівля була збудована ще у 1909 році у стилі модерн з романтичною середньовічною стилізацією. Сьогодні це вишуканий чотиризірковий готель, що налічує 42 номери, оформлених у класичному стилі та просторими мармуровими ванними кімнатами. Для гостей пропонується ряд додаткових послуг, зокрема великі конференц-зали для проведення конференцій чи семінарів та ресторан європейської кухні, особливістю якого є приготування страв на лавакамені.

Очищення води у готелях та ресторанах

Висока якість води – важлива умова гарного самопочуття мешканців готелю і хорошого настрою. Окрім цього від показників води залежать колір та запах, а також смак приготованої їжі та напоїв. Для покращення якості води використовують різноманітні системи для очищення води та фільтри, які підбираються індивідуально після попереднього аналізу води. Системи для очищення води використовують не лише в приватних будинках чи на великих підприємствах, а й у готелях, ресторанах чи кафе – це обов’язкова умова хорошого функціонування і задоволених клієнтів. Адже задоволений клієнт завжди повернеться знову. До того ж використання таких систем є економічно вигідним рішенням. 

Переваги систем для очищення води в готелі:

  • у санвузлах не залишається нальоту. Пом’якшена вода без неприємного запаху та механічних домішок не залишає жовтуватих слідів та накипу, відповідно збільшує термін використання сантехніки;
  • у ресторанах смачна їжа та ідеально чистий посуд. При використанні очищеної води якість приготованої їжі покращується, а посудомийна машина стає більш економною, потребує менше миючих засобів та не залишає білих слідів на посуді;
  • у пральні білизна залишається білосніжною. Низька твердість води забезпечує краще прання, виведення плям, не погіршує зовнішній вигляд речей, економить миючі засоби та збільшує їх ефективність.
  • в котельнях підвищується ефективність опалювальних систем та збільшується термін експлуатації котельного обладнання. Очищена вода не містить солей твердості, які згодом осідають в трубах.

Готель Atlas Deluxe звернувся до компанії "ЗІКО" з потребою аналізу питної води і підбору системи для очищення води. Розуміючи важливість турботи про клієнтів і про власне обладнання, вони потребували комплексної очистки води, яка включає видалення шкідливих домішок (заліза і солей твердості) з водопровідної води.

Спеціалісти компанії "ЗІКО" побували в готелі, провели аналіз води у власній лабораторії, розрахували необхідні об’єми споживання води, та, врахувавши вхідні показники якості води, розробили оптимальне інженерне рішення для очистки води в готелі з використанням сучасних систем водопідготовки.

Рішення компанії "ЗІКО" включає:

  1. Встановлення німецької насосної станції Wilo, перевагою якої є невеликі, компактні розміри, мала енергоємність, низькі експлуатаційні витрати, тривалий термін служби, надійність та технологічність;
  2. Встановлення фільтру попередньої механічної очистки типу BB10, який призначений для очистки води побутового призначення;
  3. Встановлення системи комплексної очистки на базі Ecomix, для очистки води, яка містить високу концентрацію солей жорсткості і різноманітних органічних домішок.
  4. Використання очищеної води дозволяє запобігти накипу, покращує її органолептичні властивості та збільшує термін роботи сантехнічного обладнання в готелі.

Компанія "ЗІКО" постійно здійснює контроль роботи систем очищення води та регулярно проводить сервісні роботи для гарантії високої якості.

Завдяки наявному обладнанню Atlas Deluxe забезпечує очищеною питною водою усіх клієнтів готельного комплексу!

Якщо Вас зацікавив даний проект з комплексного рішення по очистці води, можете зв’язатись з нами за наявною у розділі "Контакти" інформацією: поштою, телефоном чи залишити заявку на дзвінок. Наші менеджери дадуть відповіді на усі Ваші запитання і допоможуть підібрати обладнання для очищення води, яке підходитиме саме Вам.