Nobilis - Готельний комплекс

Системи очищення води для готелю Nobilis у м. Львів

Готельний комплекс Nobilis розташовується у Львові поблизу історичного центру міста. Це єдиний в місті малий готель світового класу, що надає повний спектр послуг. Nobilis працює з 2011 року, зараз готель налічує всього 49 номерів різної цінової категорії. Гості готелю можуть відвідати СПА-салон, фітнес-зал, лаундж-бар та ресторан. Також відвідування Nobilis входить у різні екскурсійні тури, як туристична цікавинка міста. Відповідно готель такого класу повинен забезпечувати своїх відвідувачів чистою питною водою, а також гарантувати високу якість супутніх послуг, які використовують воду.

Переваги систем очищення води у готельних комплексах

Більшість готелів, в тому числі і Nobilis, використовують воду з міського водогону. А чиста вода для готелів та ресторанів – запорука успішного функціонування, адже готель – це найважливіша складова туризму, тут зупиняються з відпочинковими або діловими цілями. Правильно спроектовані системи водопостачання та фільтрації води допоможуть уникнути багатьох проблем з функціонуванням обладнання у майбутньому. Установка промислових фільтрів для води допомагає вирішити усі проблеми з питною та технічною водою у готелях та ресторанах. 

Технології очищення води

Вибір будь-яких систем фільтрації води краще довірити спеціалістам. Саме тому, керівництво готелю Nobilis звернулось до компанії ЗІКО з потребою розробки та встановлення якісної системи водопостачання та фільтрації води у готельному комплексі.

Спеціалісти ЗІКО провели аналіз води, перевірили сантехнічні умови та найважливіше – потреби відвідувачів готелю.

Інженерне рішення від ЗІКО включає:

  1. 6 фільтрів-колон для водопідготовки типу Ecosoft FK1252 на базі засипки Ecosoft. Такі фільтри очищають воду від: солей жорсткості, марганцю, амонію і органічних сполук. 
  2. Насосні станції німецького виробництва Willo, що мають низькі енергозатрати та тривалий термін служби.
  3. Накопичувальну пластикову ємність УкрХімПласт для підтримки водорозбору в пікові періоди споживання. Ємності виготовлені методом ротаційного формування, не піддаються корозії на відміну від металевих аналогів, мають меншу вагу і триваліший термін експлуатації.

Для очищення води використовуються різні системи фільтрації, які відрізняються між собою. Наприклад, технічну воду для миття посуду чи прання та питну воду для приготування їжі потрібно очищати різними методами.

Механічне очищення – для видалення усіх твердих та органічних сполук: пісок, іржа та ін. це один з обов’язкових етапів очищення води.

Пом’якшення та знезалізнення води – під час цього етапу з води видаляються солі жорсткості. Пом’якшена вода не утворює накипу чи вапняного нальоту.

Зворотний осмос – максимально ефективна технологія очистки питної води. Вода проходить через спеціальні мембрани, які затримують усі домішки. Як наслідок вода набуває кращого смаку і кольору. 

Регулярно інженери здійснюють контроль над роботою поставленого обладнання та заміняють засипку у фільтрах.

Завдяки успішно реалізованому рішенню готель Nobilis забезпечує своїх відвідувачів та персонал якісною і чистою водою. 

Залишились питання по реалізації даного проекту чи виникли власні? Зв’яжіться з нами за наявними контактами і наші кваліфіковані менеджери дадуть відповіді на усі запитання та допоможуть з підбором системи очищення води саме для Вас.