АКО ІНДАСТРІС - Виробництво будівельних металевих конструкцій

Нові виклики промислової водопідготовки в Україні

Уже понад 30 років, щодня, в нашу Компанію звертається все більше Замовників, з надзвичайно складними та водночас цікавими викликами.  Нам надзвичайно приємно отримувати не прості завдання, тому що це свідчить про те, що «Компанія «Зіко» є лідером на ринку України з питань очистки води і не тільки. 

У даній статті ми хочемо поділитись з Вами виконаною роботою над одним з досить складних та цікавих проектів. Компанія Замовник «Ако Індастріс» - світовій лідер систем водовідведення. Керівники компанії настільки добре дбають про здоров’я та комфорт своїх працівників, що прийняли рішення очистити надскладну (згідно хімічних показників ) воду, а наша компанія з радістю прийняла виклик та вирішила це питання.

Вимоги Замовника були чіткі та зрозумілі, але не легкі у виконання. Наші спеціалісти повинні були безперервно цілодобово забезпечити чистою водою 70 працівників та очистити 3м3 води на добу.

Процес розробки технічного рішення тривав не мало, більше 8 місяців. За цей час було видано безліч варіантів професійних інженерних рішень. Одне з цих рішень все ж таки було реалізовано, за наступною схемою:

Перший ступінь – очищення води від механічних домішок, піску, іржі на дискових фільтрах, рейтинг фільтрації 130мкм.

Другий ступінь – знезараження води. Подача розчину гіпохлориту натрію в оброблювану воду здійснюється пропорційно витраті для окислення заліза, марганцю і знезараження води.

Третій ступінь – очищення води від механічних домішок, піску, іржі та окалини. Захист основного обладнання від пошкоджень, рейтинг фільтрації 20 мкм. (існуюче обладнання).

Четвертий ступінь – сорбційне очищення води від заліза, сірководню, хлору, хлорорганічних сполук, неприємних запахів, коригування органолептичних показників води.

П’ятий ступінь – комплексне очищення води від солей твердості, органічних домішок, сполук заліза, марганцю та амонію із застосуванням універсальної установки очищення води.

Шостий ступінь – пом’якшення води – видалення солей твердості за допомогою сильнокислотної катіонообмінної смоли Dowex (США).

В процесі фільтрування води через катіоніт відбувається заміна іонів твердості Ca2+ та Mg2+ на іони Na+. (Пом’якшення води до 0,02-0,4 ммоль/дм3).

Спеціалісти нашої компанії провели монтажні та пусконалагоджувальні роботи системи водопідготовки та вивели її на робочий режим. Фахові працівники та технічні інженери провели навчання  для відповідальних осіб Замовника по обслуговуванні  обладнання.

Компанія «Зіко» приймає усі рішення, навіть ті, від котрих відмовляються інші. Замовники з впевненістю довіряють нам свою воду. На ринку, повному неефективних та непривабливих рішень, підхід нашої компанії полягає не в тому, щоб  продати більше товарів, а в тому, щоб покращити здоров'я та самопочуття людей, забезпечуючи їх чистою, здоровою та кращою питною водою. Компанія дбає про нашу планету так само сильно, як і про питну воду, яка надходить у ваш будинок і очищується питними системами.

Якщо Вас зацікавив такий проект, можете зв’язатись з нами будь-яким зручним способом у розділі "Контакти", наші менеджери дадуть відповіді на усі Ваші запитання.