Дата: 18 Вер 2018

Категорія: Очищення промислових стоків ,

Очищення промислових стічних вод

У процесі попереднього механічного очищення виробничих стічних вод з них видаляються нерозчинні домішки. Таким чином, вода готується до наступного етапу – фізико-хімічного очищення.

Дата: 03 Сер 2018

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

"Примірка" фільтра для води

Компанія "ЗІКО" надає нову послугу для наших клієнтів - Примірка фільтра. Тепер усі наші клієнти...

Дата: 28 Кві 2018

Категорія:

Марганець

Якщо не проводити очистку води від марганцю, то він негативно впливає на металеві поверхні трубопроводів, сантехнічне та водонагрівальне обладнання. Велика концентрація марганцю у воді негативно впливає на теплообмінні процеси, погіршує органолептичні властивості питної води і погіршує здоров'я людей.

Дата: 28 Кві 2018

Категорія:

Сірководень

Найчастіше підвищена концентрація сірководню спостерігається в нижніх шарах водойм і в грунтових водах. Причина цього – низький вміст кисню і погане перемішування води.

Дата: 28 Кві 2018

Категорія:

Нітрати

Нітрати концентруються у великих кількостях в поверхневих водах. Дуже важливо проводити аналіз води і здійснювати її подальшу очистку, оскільки нітрати у воді згубно впливають на стан фауни водойм і здоров'я людей.

Дата: 27 Кві 2018

Категорія:

Нітрити

Великий вплив на концентрацію нітритів у воді робить діяльність людини. Забруднення поверхневих вод солями азотної кислоти відбувається через застосування в сільському господарстві добрив з азотом, при неякісному очищенні стічних вод тваринницьких ферм і промислових підприємств.

Дата: 27 Кві 2018

Категорія:

Амоній (аміак)

Якісне очищення води від амонію (аміаку) – необхідна процедура. Ці сполуки, вступаючи в реакцію з киснем, негативно впливають на металеві поверхні обладнання і побутових приладів. Вони погіршують органолептичні властивості води і свідчать про можливість бактеріального зараження середовища.

Дата: 27 Кві 2018

Категорія:

Загальний солевміст (мінералізація)

На рівень мінералізації як поверхневих, так і підземних вод впливають: геологічні особливості місцевості, зливові стоки міст і стічні води промислових підприємств.

Дата: 16 Кві 2018

Категорія: Очищення води , Новини галузі ,

Жорсткість (солі жорсткості)

Жорсткість (солі жорсткості) стає причиною утворення накипу на посуді, стінках трубопроводів і опалювального обладнання.

Дата: 04 Кві 2018

Категорія: Очищення води , Новини галузі ,

Залізо (двовалентне і тривалентне)

Як двухвалентне, так і тривалентне залізо негативно впливає на здоров'я людей. Воно погіршує органолептичні властивості води, випадає в осад, впливаючи на ефективність роботи і термін експлуатації трубопроводів, сантехнічного обладнання і побутової техніки.

1 2 3 4 5 6 >

Розсилка