Дата: 21 Лис 2018

Категорія:

Промислові насоси для води

Принцип функціонування цього промислового насосного обладнання заснований на витіснення води з камери насоса, яка періодично зменшується в об'ємі. Це відбувається завдяки обертанню або переміщенню робочого органу агрегату. За заповнення камери промислового насоса для води рідиною і спорожнення відповідають розташовані на вхідних і вихідних патрубках клапани.

Дата: 20 Лис 2018

Категорія:

Промислове водопостачання

Важливо також в процесі промислового водопостачання забезпечити безперебійну подачу води, щоб не було збоїв або простоїв на виробництві.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Оборотне водопостачання

На промисловому підприємстві система оборотного водопостачання може комбінуватися з трубопроводами для чистої води. При цьому для відпрацьованого середовища монтується накопичувальний резервуар з насосом для перекачування стоків і фільтрами для очищення стічних вод різних типів.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Водопостачання багатоквартирних будинків

Безперебійна подача води в усі приміщення житлового будинку досягається шляхом монтажу та розводки труб, встановлення обладнання для регулювання тиску, обсягу, фільтрів для очищення води і засобів обліку її витрати.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Водопостачання міст, сіл і населених пунктів

Коли для водопостачання міста або поселення вода береться з підземного джерела, то в цьому випадку, найчастіше, не потрібно встановлювати очисні споруди – така вода не потребує очищення.

Дата: 08 Лис 2018

Категорія:

Протипожежне водопостачання

Монтаж обладнання для внутрішнього протипожежного водопостачання низького тиску дозволяє організувати безперебійну подачу середовища з пожежного ствола, який розміщений на рівні землі. Мінімальна висота компактної частини струменя – 10 м. Гасіння здійснюється за допомогою пересувних пожежних насосів або підключених до гідрантів пожежних автомобілів.

Дата: 29 Жов 2018

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

ЗІКО – 25 років

25 мішків солі у подарунок до системи очищення води!

Дата: 11 Жов 2018

Категорія:

Очищення води для виробництва сокових концентратів

Осінній період навіяв згадку про цікавий проект, який реалізувала компанія "ЗІКО" декілька років тому для заводу по виробництву концентрованих соків...

Дата: 28 Вер 2018

Категорія: Очищення промислових стоків ,

Стічні води промислових підприємств

Якщо не очищати стічні води промислових підприємств, то це призводить до порушення екологічного балансу. Забруднене хімічними компонентами, бактеріями і мікробами середовище не тільки погіршує стан флори і фауни, а й негативно впливає на здоров'я людей.

Дата: 28 Вер 2018

Категорія: Очищення промислових стоків ,

Міські та промислові очисні споруди

Якісно очищена вода не завдає шкоди екології, не впливає на здоров'я людей і не погіршує стан флори і фауни.

1 2 3 ... 6 7 8 >

Розсилка