Speroni - насосне обладнання з Італії

Компанія “ЗІКО” є офіційним дистриб’ютором підприємства Speroni  і здійснює сервіс та обслуговування насосного обладнання цієї марки.


Компанія Speroni була створена в Італії в 1946 році. Протягом 60 років компанія проводила безліч інвестиційних досліджень, технологічних нововведень, які зробили її лідером в області виробництва електронасосів. Насосне обладнання Speroni характеризується економічністю, простотою та надійністю завдяки використання у виробництві сучасних матеріалів і технологій., що не відводяться каналізацією.

Спектр інженерних рішень компанії ЗІКО з використання насосного обладнання Speroni охоплює побутовий та промисловий сектори. Асортимент представлений лінійками водяних насосів відцентрованого типу, багатоступінчастих насосів, глибинних насосів для сільського господарства, промислових та цивільних об'єктів тощо. Speroni виробляє малогабаритні дренажні насоси, за допомогою яких відкачують воду з підвалів, льохів, басейнів та інших затоплюваних приміщень. Також в асортименті наявні високоякісні каналізаційні насоси для відкачування стічних вод. 

Компанія ЗІКО здійснює монтаж насосного обладнання Speroni. Компанія ЗІКО має у розпорядженні 5 постійно діючих монтажних бригад, які володіють значним досвідом монтажу та обслуговування насосного обладнання Speroni.

Наша сервісна служба працює 24/7, що дозволяє оперативно ліквідовувати будь-які неполадки насосного обладнання або здійснити плановий сервіс. Окрім цього у нас діє підмінний фонд — це обладнання, яке надається Вам у безкоштовне тимчасове користування при ремонті або обслуговуванні Вашого насосу, що забезпечить безперебійність водопостачання.

Для отримання консультації по підбору насосного обладнання Pedrollo, залиште заявку на консультацію або зателефонуйте нам за телефоном, вказаним у розділі Контакти.