Очищення стоків для ТОВ "АВМ-ЛОГІСТИК"

Очищення стоків для ТОВ

Розділіть нашу радість успішної реалізації нового проекту очищення стічних вод!

На цей раз ТОВ «Компанія «ЗІКО» в партнерстві з ТОВ"Е.Т.Е" розробила та ввела в експлуатацію проект для ТОВ "АВМ-ЛОГІСТИК", основним профілем якого є складське господарство та транспортне оброблення вантажів.

Компанія активно розвивається та нарощує свої потужності, зокрема будівництво нових складів було передбачено у с. Малехів, Жовківського району Львівської області. Саме на цій локації ТОВ ЗІКО реалізувало черговий цікавий проект очищення господарсько-побутових стоків.

Відповідно до діючих «Правил охорони поверхневих вод від забруднення зворотними водами №465-99» в проекті будівництва нових складів ТОВ "АВМ-ЛОГІСТИК" передбачило впровадження сучасної та екологічної автономної каналізації для очищення використаних промислових й комунальних вод, що забруднені різними домішками, оскільки в межах території була відсутня мережа центральної каналізації.

З цією проблемою підприємство звернулось до нас. 

На основі аналізу обсягів та хімічного складу відпрацьованої води та періодичності скидання стоків в ТОВ "АВМ-ЛОГІСТИК", компанія ЗІКО розробила проект монтажу та експлуатації біологічної очисної станції в самонесучому корпусі (СБО), продуктивністю 50 м3/добу. 

СБО являє собою резервуар з декількома камерами всередині. На кожну з камер покладена певна функція:

1. вода, надходячи в перший відсік, відстоюється, великі включення осідають на його дні;

2. наступна камера є активатором. У неї за допомогою компресора подається повітря, необхідне для життєдіяльності мікроорганізмів. Тут відбувається анаеробний процес, що дозволяє отримати в результаті активний мул;

3. третя камера являє собою ще один відстійник, куди і відкачується продукт переробки;

4. з вторинного відстійника в останню камеру надходить вода, очищена більше ніж на 99%.

Одна з основних переваг впровадженого рішення - установка повністю автоматизована, тому очищення стічної води не потребує постійної уваги в процесі експлутації з боку замовника.

Вітчизняні підприємства з кожним днем все більше турбуються про екологію та свій вплив на неї. Долучайтеся і Ви!

Фотозвіт проекту:

 

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :