Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc

Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc

 

 

Локальні біологічні очисні споруди BioDisc працюють за унікальною технологією біологічних дискових носіїв. Це рішення гарантує дуже високу якість очищення господарсько-побутових стічних вод при компактному виконанні, з низькими експлуатаційними витратами, тихою роботою та відсутністю неприємних запахів.

В установках локальних очисних споруд Klargester BioDisc застосована унікальна система дозування стоків. Завдяки цьому установка підтримує високі параметри якості очищення господарсько-побутових стоків навіть при змінному притоку стічних вод.    

Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc - опис продукту:

Установки локальних очисних споруд BioDisc доступні в кількох моделях - від BioDisc BA (макс. 6 осіб) до BioDisc BМ (макс. 250 осіб). Всі моделі поєднують в собі монолітний корпус, простоту конструкції, невелику площу і низькі експлуатаційні витрати. 

Корпус установок виготовлений з GRP поліефірної смоли, посиленої скловолокном. Це матеріал, стійкий до агресивного середовища стічних вод, не абсорбуючий і міцний, що дозволяє монтувати установку одразу в ґрунт.

Перші установки біологічної очистки побутових стоків BioDisc  були виготовлені в Англії в 1974 році і з тих пір вони періодично модернізувалися та адаптувалися до потреб ринку.

Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc - принцип роботи: 

Побутові стічні води самопливом стікають в первинний відстійник, де нерозчинні механічні домішки осідають під дією сили тяжіння, утворюючи осад. Більш легкі частинки спливають на поверхню. 

Усереднені стоки за допомогою спеціальної системи дозуються в першу камеру біологічної очистки. В першій камері біологічної очистки, на дисках, що повільно обертаються, зростає біомаса, яка споживає органічні сполуки, що містяться в стічних водах. Попередньо очищені стічні води дозуються через систему стаканів у другу зону біологічної очистки, де доочищаються.  Біологічна плівка, що відмерла та відпадає від дисків, осідає у вторинному відстійнику. 

Очищені стічні води

Установки локальних очисних споруд Klargester BioDisc пройшли випробування в акредитованій лабораторії відповідно до вимог останнього стандарту PN-EN: 12566-3. Згідно отриманих результатів, очищені господарсько-побутові стоки можна скидати у поверхневі води, такі як річки, струмки, озера, в дренаж або потічок. Також очищені господарсько-побутові стоки можна використовувати як технічну воду, придатну для поливу газонів, квітників, миття сільськогосподарської техніки та ін.

Панель управління

Кожна установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc ® оснащена електронною панеллю керування з цифровим дисплеєм. Вона повідомляє про правильну роботу або про появу потенційної помилки. Її перевагою є можливість діагностувати проблему за допомогою відображення коду помилки, наприклад, відсутність живлення, перегорів запобіжник, несправність мотора-редуктора.

Очисні споруди також можуть бути додатково обладнані (опційно) додатковим візуальним індикатором.

Установка локальних очисних споруд Klargester BioDisc - додаткове обладнання: 

Локальні очисні споруди BioDisc BA / BB при необхідності доукомплектовуються насосною станцією очищених стічних вод, інтегрованою в корпус установки. Завдяки цьому ми отримуємо два пристрої в одному, з невеликою площею та низькими експлуатаційними витратами.

Установки біологічної очистки стоків Klargester BioDisc  доступні в чотирьох висотних версіях залежно від глибини каналізації (45 см, 75 см, 100 см, 125 см). Однак можливе використання додаткових системних заглиблень.

Монтаж установок локальних очисних споруд Klargester BioDisc

Пристрої поставляються як готові до монтажу блоки з кришкою та цифровою панеллю керування. 

Ми маємо авторизованих монтажників наших очисних споруд котрі працюють по всій країні.

 Переваги установок локальних очисних споруд Klargester BioDisc ®

• Висока ефективність підтверджена випробуваннями відповідно до PN-EN: 12566-3 + A2: 2013

• Невелика площа 

• Простий дизайн

• Тиха робота

• Відсутність неприємних запахів

• Низькі експлуатаційні витрати, двигун 50 Вт

• Без компресорів, дифузорів, соленоїдів, фільтрів

• Система виявлення несправностей

• Додаткова вбудована насосна станція

• Перевірена з 1974 року технологія, відома в Європі

З чого складаються установки локальних очисних споруд?

Щоб створити повну, добре функціонуючу систему, потрібно кілька елементів. Ми надаємо їх усі як частину комплексного рішення. Наприклад, наша установка біологічної очистки BioDisc складається з:

- монолітного резервуара, оснащеного первинним і вторинним відстійником, а також обертовими біологічними носіями;

- кришки GRP;

- інформаційної панелі (з функцією виявлення несправностей);

- труб і з'єднань;

- люки оглядові;

- система інфільтрації стічних вод або скидання у потічок;

- інші матеріали, що використовуються під час монтажу, такі як гравій, пісок, цемент тощо.

Орієнтовний термін служби такої системи становить близько 30 років.

Наша установка локальних очисних споруд BioDisc BA потребує електроенергії 230 В. Серцем установки є двигун потужністю 50 Вт, а вага всього виробу, в залежності від глибини труби, від 388 кг до 418 кг. 

Установки локальних очисних споруд Klargester BioDisc у версії BA здатна очищати до 1,2 м³ стічних вод на добу, а модель BB - к локальних очисних споруд слід дотримуватися певної відстані між очисними і місцем скиду очищених стічних вод: не менше 2 м від меж ділянки, не менше 5 м від вікон будинку та не менше 15 м від колодязя з питною водою.

Перед початком монтажу необхідно отримати погодження. У переважній більшості випадків побутові очисні споруди мають потік до 7,5 м³ на добу, тому вони не потребують дозволу на будівництво.  

Які переваги побутових очисних установок Klargester BioDisc?

Установки локальних очисних споруд Klargester BioDisc – запатентована технологія ротаційної очистки та комфортна експлуатація.

В своїй продукції ми використовуємо запатентовану технологію обертових біологічних дисків. Завдяки цьому, наші установки очистки стоків здатні досягти високої ефективності та знизити загальну вартість експлуатації побутової очисної споруди. До того ж така установка займає менше місця, а також характеризується безшумною роботою та малим споживанням електроенергії – BioDisc. 

Тому не обов’язково освоювати багато землі лише під очисні споруди. Це ті переваги, які можуть переконати навіть найбільш скептично налаштованих людей. Сучасні технології дозволяють встановлювати установки локальних очисних споруд  навіть на невеликих об’єктах та обмежених земельних ділянках, що ще більше сприяє поширенню цього типу індивідуальних систем очистки стоків.

Ще однією важливою перевагою очисної споруди BioDisc є простота в експлуатації – вам не потрібні спеціальні знання чи навчання. Система є простою та  інтуїтивно зрозумілою і вимагає лише каналізації та підключення 220 В. Час від часу - бажано раз на рік, видаляйте твердий грубий осад, який не піддається біологічному розкладанню, з установки. 

Побутовій очисній установці не потрібно приділяти більше уваги, а панель управління, що постачається в стандартній комплектації, повідомить вас про виникнення потенційної несправності.

Приєднана до обладнання панель управління виводить на екран важливу інформацію про роботу побутових очисних споруд. Завдяки цьому не буває ситуацій, в яких поломка поглиблюється настільки, що необхідний серйозний ремонт. Панель інформує про помилки відразу після їх появи, завдяки чому можна негайно відреагувати та усунути їх.

Крім того, ми пропонуємо додаткове обладнання для очисних споруд, підібране відповідно до потреб, наприклад, насосна станція очищених стічних вод або додаткові дренажні системи. Завдяки таким зручностям користування нашими продуктами стає ще комфортнішим.

Яка вартість установки локальних очисних споруд BioDisc і від чого вона залежить?

Станція очищення побутових стоків, технологія та ціна монтажу

Наші рішення виділяються серед конкурентів високою якістю, зберігаючи при цьому дуже вигідне співвідношення якість/ціна.  Проте ми говоримо про комплексне рішення, що включає очисну станцію, монтаж, допоміжні матеріали та допомогу в отриманні відповідних дозволів (при потребі таких).

Остаточна ціна на очисні споруди для будинку буде змінюватися в залежності від:

- типу землі,

- рівня ґрунтових вод,

- глибини каналізації,

- заглиблення стічних вод,

- відстані та декілька інших факторів.

У таких питаннях, як побутова очисна споруда, вартість комплексної послуги встановлення локальних очисних споруд, вираховується після відвідування ділянки інвестора, вибору технології, вибору місця розташування та ознайомлення з умовами скиду очищених стічних вод. 

Як правильно облаштувати місце для домашньої очисної споруди?

При плануванні розташування установки локальної очисної споруди слід враховувати не тільки умови на ділянці та рівень залягання підземних вод, а й ряд вимог, що випливають із чинного законодавства. Загальнодержавні санітарні норми вимагають, щоб побутові очисні споруди були розташовані:

• мінімум 1 м від телекомунікаційних кабелів,

• 1,5 м від електричних кабелів,

• 0,5 - 3 м від підключення газу,

• мінімум 1,5 м від існуючого водопроводу.

Монтаж установки повинні здійснюватися таким чином, щоб підтримувати відстань 1000 м між елементом, що скидає стічні води в ґрунтові або поверхневі води, та місцевим пляжем для купання або громадським пляжем. Також слід пам’ятати, що скидання стічних вод в застійні або підземні води заборонено.

Чи впливає установка локальних очисних споруд на рослини?

Якщо на ділянці є рослини з розгалуженою кореневою системою, наприклад, дерева або кущі, необхідно розташувати очисну споруду на відстані не менше 3 метрів від коренів. Речовини в стічних водах, такі як сполуки азоту та фосфору, можуть викликати інтенсивне зростання коренів у напрямку установки. В результаті очисні споруди будинку можуть бути пошкоджені або працювати менш ефективно. У крайніх випадках система може бути підрізана. Розширені коріння рослин поблизу водойми або дренажних ниток також можуть ускладнити їх ремонт.

Чи є установки локальних очисних споруд підходящою альтернативою септику?

Ні для кого не секрет, що побутова очисна споруда BioDisc є чудовою альтернативою септику, оскільки не потребує постійного обслуговування, частого виклику асенізаційної машини, додаткової купівлі спеціальних препаратів для очистки стоків та є екологічно безпечною, завдяки надміцному герметичному корпусу та високій якості очистки побутових стічних вод.

Вам не потрібно щомісяця витягувати вміст корзини твердих побутових відходів, кожні три місяці викликати асенізаційну машину, турбуватися про течі та неприємні запахи. Відсутність експлуатаційних витрат і безперечна екологічна цінність – головні переваги, завдяки яким установка локальних очисних споруд BioDisc відмінно замінить септик та багато інших, дешевих аналогів.

Якщо у Вас залишилися питання? У розділі «Контакти» напишіть на нашу електронну пошту, зателефонуйте за номером телефону або залиште заявку на зворотній дзвінок.

Менеджери компанії «ЗІКО» зв'яжуться з вами і нададуть вичерпну консультацію і допоможуть вибрати найбільш ефективне обладнання.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :