Різновиди промислових насосів для води

Різновиди промислових насосів для води

Різні типи і моделі промислових насосів для води призначаються для перекачування рідин під певним набором. Ці гідравлічні машини також здатні піднімати середовище на потрібну висоту, перекачувати воду на певну відстань і забезпечувати циркуляцію робочих рідин в замкнутих системах.

Конструктивні особливості промислових водяних насосів

Всі промислові водяні насоси, в залежності від їх конструкцій, діляться на 2 види:

 1. Об'ємні.
 2. Динамічні.

Об'ємні промислові насоси

Принцип функціонування цього промислового насосного обладнання заснований на витіснення води з камери насоса, яка періодично зменшується в об'ємі. Це відбувається завдяки обертанню або переміщенню робочого органу агрегату. За заповнення камери промислового насоса для води рідиною і спорожнення відповідають розташовані на вхідних і вихідних патрубках клапани.

Динамічні промислові насоси для води


Камери динамічних промислових водяних насосів не змінюють об’єм. Рідина в таких агрегатах переміщається під силовим впливом підвідних і відвідних механізмів. Залежно від типу цих механізмів динамічні промислові насоси для води також діляться на 2 типи:

 1. Насоси тертя.
 2. Лопатеві насоси.

Промислові насоси за призначенням поділяються на такі типи:

 • фекальні;
 • насоси високого тиску;
 • глибинні;
 • консольні;
 • циркуляційні;
 • поверхневі.

Сучасні промислові фекальні насоси мають високу продуктивність. Їх потужність і здатність до самовсмоктування дозволяють осушувати резервуари і вигрібні ями, відкачуючи з глибини забруднені довгими волокнами і великими включеннями рідини і фекалії.

Як невеликі заглибні, так і значні за розмірами багатоступінчасті підвищуючі промислові водяні насоси високого тиску здатні перекачувати рідини під певним напором. Сфера застосування подібного обладнання різноманітна і залежить від його потужності і конструктивних особливостей.

Занурювальні промислові глибинні насоси призначаються для подачі води в системи водопроводів під певним тиском. Від побутових моделей цей тип обладнання відрізняється можливістю перекачувати середовище на велику висоту напору і продуктивністю. Такі характеристики занурювальних промислових глибинних насосів забезпечують потужні 3-фазні електродвигуни і багатоступінчасті конструкції.

Застосовувані на різних підприємствах промислові консольні насоси призначаються для транспортування чистих або малозабруднених рідин. У цих середовищах не повинно бути механічних включень. Максимально допустима концентрація абразивних речовин в перекачуваних моноблоковими консольними насосами середовищах повинна бути менше 0,1%, розмір забруднень – не більш 0,2 мм.

Основне призначення промислових циркуляційних насосів – примусове транспортування теплоносіїв або рідин по трубопроводах. Ці агрегати комплектуються роторами «мокрого» типу, тобто, вони поміщаються в робоче середовище. Завдяки цьому всі рухомі частини циркуляційних насосів для підприємств змащуються.

 

Різні моделі промислових поверхневих насосів призначаються для перекачування великих об'ємів рідин з відповідними характеристиками або води. Такі насоси встановлюються над поверхнею рідини або води.

Сфери застосування промислових насосів для води

Призначені для підйому, перекачування і створення напору середовища промислові насоси для води можуть застосовуватися:

 • для перекачування концентратів, фруктових соків або молока в харчовій промисловості;
 • для забезпечення господарських та виробничих потреб в різних галузях виробництва;
 • в опалювальних, холодильних і інших промислових системах;
 • на станціях очистки повітря;
 • на водоочисних станціях.

Певні моделі промислових водяних насосів також застосовуються для подачі води в системах пожежогасіння.

Основні переваги промислових насосів:

 • мінімальний рівень шуму;
 • компактність і невелика вага;
 • висока продуктивність;
 • економічність;
 • простота експлуатації;
 • доступна вартість обслуговування і ремонту.

Промислові насосні станції для води


Призначення промислових насосних станцій – перекачування рідин з одного місця в інше. Ці системи комплектуються:

 • насосами для перекачування води;
 • трубопроводами з арматурою;
 • автоматикою для оптимізації роботи і захисту обладнання;
 • приладами для вимірювання і контролю.

За призначенням промислові насосні станції поділяються на 4 види:

 1. Першого підйому – забору і перекачування води в накопичувальні резервуари або на водоочисні споруди.
 2. Другого підйому – транспортування води до кінцевих споживачів.
 3. Циркуляційні – для забезпечення потрібного показника тиску в замкнутих системах.
 4. Підвищувальні – для підвищення напору води на певній ділянці мережі.

Компанія «ЗІКО» пропонує за доступними цінами підприємствам Львова та України широкий асортимент промислових насосів для води та насосні станції різних типів. Ми також реалізуємо і поставляємо в усі регіони країни обладнання для очищення води і стоків.

Для отримання безкоштовної консультації або замовлення обладнання ви можете зв'язатися з нашими менеджерами, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону. Заявки на поставку обладнання та пропозиції про співпрацю також приймаються через форму зворотного зв'язку на сайті і по електронній пошті.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :