Оплата частинами від Монобанк

Оплата частинами від Монобанк

Купівля частинами в Монобанку – спеціальна пропозиція для власників кредитних карток, яка дозволяє купувати товари в розстрочку з можливістю внесення платежів рівними частинами протягом певного терміну.

Як працює послуга від Монобанку

Щоб скористатися сервісом «Оплата частинами» від Монобанку, досить виконати ряд дій:

• Стати клієнтом банку. Для цього достатньо завантажити мобільний додаток, заповнити анкету на відповідний картковий продукт і сфотографувати потрібні документи.

• Дізнайтеся в додатку, який кредитний ліміт виділяється на оплату частинами.

• Підберіть потрібний товар на сайті https://ziko.com.ua/shop/ або в одному з наших салонів.

• Вносьте платежі рівними частинами протягом кількох місяців

Найзручніше дивитися, чи доступний товар для покупки в розстрочку від Монобанк, в інтернет-магазині https://ziko.com.ua/shop/ – біля відповідного продукту буде зображений логотип котячої лапи із зазначенням максимальної кількості місяців.

Оплата частинами від Монобанка працює наступним чином:

• Клієнт підбирає потрібний товар в інтернет-магазині https://ziko.com.ua/shop/ або в роздрібній мережі. При покупці в фізичних магазинах продавця-консультанта потрібно повідомити про свій намір придбання товару в розстрочку.

• На стадії оформлення замовлення у рядку «Оплата» потрібно вибрати «Оплата частинами від Монобанк». Також вибирається кількість місяців, на які буде розбита повна сума покупки. Чим більше термін, тим меншу суму доведеться платити щомісяця.

• Підтвердіть проведення операції в мобільному додатку банку.

Перший платіж з карткового рахунку буде списано автоматично в момент покупки товару, всі наступні списання здійснюються щомісяця в день покупки товару.

Детальну інформацію яка стосується оплати частинами можна отримати, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону.

Часті запитання

Яку кількість товарів можна купити за один раз?

Ліміти на кількість товарів, які одночасно можна взяти в оплату частинами, не встановлені, все залежить від доступного кредитного ліміту.

Які документи необхідні для покупки товару в розстрочку?

Для покупки не потрібно ніяких додаткових документів, досить мати при собі мобільний додаток або пластикову банківську карту від Монобанка. Особливість роботи сервісу – миттєве надання кредитного ліміту без дзвінків і очікувань (в порівнянні з покупкою товару в кредит).

Розмір комісії в разі внесення платежу з кредитних коштів?

На відміну від програм «Оплата частинами» в інших українських банках, Монобанк дійсно пропонує клієнтам безпроцентну розстрочку – ніякі додаткові кошти не будуть списуватися навіть в разі оплати з кредитних грошей.

Чи є «підводні камені» у послуги?

Ніяких прихованих умов і комісій при купівлі товару в оплату частинами немає. Всі витрати на надання розстрочки оплачує магазин-партнер, покупець платить тільки за свій товар рівними щомісячними платежами.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :