Cистеми очистки води для лабораторій

Cистеми очистки води для лабораторій

Компанія «ЗІКО» регулярно працює з новими та нестандартними проектами клієнтів в питанні очищення води та водопідготовки. Перед спеціалістами компанії постало питання водопідготовки для очищення води в лабораторіях для подальшого проведення аналізів. Очевидно, що така вода повинна володіти чіткими характеристиками чистоти, щоб не спотворювати результати аналізів. 

Першим етапом розробки рішення стало проведення безкоштовного аналізу води у лабораторії компанії "ЗІКО". Визначивши актуальні показники якості води, ми узгодили із замовником необхідні кінцеві показники мінерального складу. На основі зібраних даних щодо продуктивності, площі розміщення та якості очищеної води, було розроблено рішення, яке включає:

  1. механічну попередню очистку для продовження служби експлуатації головної очистки;
  2. комплексну очистку води проточного типу, яка видаляє включення заліза, солей твердості, амоній, органічні забруднення тощо;
  3. баки накопичення чистої води для забезпечення безперебійного водопостачання;
  4. насоси для підвищення тиску в системі та подачі води після очищення.

Перегляньте коротке відео з змонтованим обладнанням за посиланням.

Розроблене рішення по очищенню води для лабораторій повністю задовольняє потреби у очищеній воді по кількості та якості. Перегляньте невеликий фото-звіт реалізованого рішення:
Вас цікавить очищення води для Вашого підприємства? Наші спеціалісти з радістю Вам допоможуть. Звертайтеся до нас через розділ «Контакти»

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :