Промислові системи зворотного осмосу

Установки зворотного осмосу призначені для демінералізації води на виробництвах фармацевтичної, харчової, електронної промисловості, в енергетиці тощо. Промислові установки зворотного осмосу володіють високою продуктивністю і ефективністю очищення та демінералізації води.

Система являє собою компактний функціонально закінчений модуль. Процес демінералізації здійснюється на зворотньоосмотичних мембранних елементах Filmtec виробництва компанії DOW Chemical (США).

У робочому режимі в мембранному модулі системи відбувається поділ води на два потоки: демінералізовану воду - перміат і воду з підвищеним солевмістом - концентрат. Частина концентрату під час роботи модуля скидається в каналізацію, а частина направляється на вхід насоса високого тиску, здійснюючи так званий рецикл концентрату. Система має регульовану лінію рецикла, що дозволяє контролювати і регулювати обсяг скидання концентрату. Демінералізована вода (перміат) надходить до ємності, в якій монтується поплавковий вимикач, що відключає систему при досягненні максимального рівня.

Автоматика системи забезпечує електричні захист насоса від сухого ходу, захист мембран від високого тиску, забезпечує включення і відключення системи за рівнем в ємності для перміату, виконує автоматично гідравлічну промивку мембран.

Періодично мембрана зворотньоосмотичного модуля потребує хімічної промивки.

Опціонне обладнання:

При необхідності пропонована модель може бути доукомплектована насосом-дозатором антискаланта.

Витратні матеріали:

Антискаланта, реагенти для хімічної промивки мембран ROClean, картриджі фільтрів механічного очищення

Розсилка