Історія «ЗІКО»

Історія «ЗІКО»

Заснована у 1993 році, «ЗІКО» на початку своєї діяльності, як і більшість компаній в ті складні роки, займалася різноплановою діяльністю, поки не знайшла нішу, в які більше 20 років займає лідируючі позиції на ринку України.

Несправний насос у підвалі

«Все розпочалося з несправного насосу у підвалі. Розпочавши пошуки на базарах та у магазинах, знайти аналог було просто неможливо. Всі альтернативи були великими, ще «совєтськими» монстрами – говорить засновник компанії «ЗІКО» Павло Зінько».

Проаналізувавши ринок, ми побачили, що аналогічну проблему мають як приватні особи, так і підприємства. Саме тому ми розпочали пошук партнерів в найближчій для нас Польщі. Так в Україні з'явилися перші німецькі насоси "Grundfos". Перша партія насосів цього виробника була завезена в Україну саме компанією «ЗІКО». Водоканали, теплоенергетика, підприємства інших галузей та приватні особи почали стрімко переходити на насоси нового покоління.

Вигода – ось, що хотіли потенційні клієнти

Забезпечивши існуючі потреби населення та підприємств, компанія «ЗІКО» розпочала активну роботу по інформуванню потенційних клієнтів, які не виявили потреби у заміні насосного обладнання. Розуміючи, що головне у будь-якій справі – це вигода, було прийнято рішення зосередити увагу на енергоощадності. Різниця витрат енергії між радянськими насосами тих років та сучасними німецькими насосами була настільки разюча, що витрати на електроенергію за декілька місяців покривали вартість придбання і експлуатацію німецьких насосів. Результати не забарилися, продажі зросли до невиданого раніше рівня.

З клієнтом на «ти»

В процесі роботи «ЗІКО» поступово розширяло асортимент продукції. Баки, бойлери, котли та супутні товари, все знаходило позитивні відгуки у наших клієнтів. Бажаючи бути ближчими до клієнта, ЗІКО вирішило розширити роздрібну торгівлю. Перший спеціалізований магазин був відкритий у 1998 році. До 2005 року була побудована мережа з 8 магазинів. Послугами нашої компанії користувалося все більше і більше мешканців.

Сьогодні з швидким розвитком Інтернет-технологій клієнти переходять в онлайн. Саме тому ми розробили новий сайт компанії та найближчим  часом вдосконалимо наш Інтернет-магазин. Все більше корисної інформації з'являється у нашому блозі. Невдовзі будуть з'являтися і цікаві відео огляди на нашому Youtube каналі, розіграші у соц. мережах тощо.

Ми гордимося, що ми компанія зі Львова

Компанія «ЗІКО» ніколи не забувала, про те, що працюючи на теренах Західної України і особливо у місті Львові, потрібно всіляко підтримувати суспільні починання та брати участь у важливих для міста проектах. Саме тому керівництво доклало усіх зусиль, щоб долучитися до одвічної проблеми нашого міста – відсутності води. Разом з Львівським водоканалом протягом багатьох років була проведена робота по реконструкції і відновленню більшості підкачувальних станцій м. Львова, що раз і назавжди вирішило проблему подачі води «по графіку» у помешканнях Львів'ян.

«Не насосами єдиними»

Напрямок насосів для води швидко розвивався. Поруч з питаннями водопостачання українці розпочали цікавитися якістю своєї води. Поширення інформації у середовищі XXI століття дозволило швидкими темпами вказати на складну проблему – низьку якість води в Україні. Компанія «ЗІКО» була однією з перших, хто почав розвивати напрямок фільтрів для води. На той час це були звичайні фільтри глечики, які видаляли з води лише до 30% забруднень.

Інженерія води

Протягом 2007-2015 років питання якості води, а як наслідок і технології її покращення вдосконалювалися дуже швидкими темпами. Поруч з розвитком технологій з'явилися й нові вимоги до технічного та управлінського персоналу. Ускладнення технологій вимагало від компанії «ЗІКО» пошуку спеціалістів, які б забезпечили краще розуміння властивостей води та способів її очищення, а також навчань наявного технічного персоналу. Зосередивши на цьому власні зусилля, ми організували систему розробки та впровадження складних інженерних рішень по підготовці води до будь-яких виробничо-господарських та питних потреб. Станом на сьогодні сотні компаній, заводів, виробництв та тисячі власників будинків та квартир скористалися послугами ЗІКО з розробки та впровадження рішень по очищенню води та водопостачанню.

Плани на майбутнє

Компанію «ЗІКО» завжди цікавило питання очищення не лише вхідної води, але й стічних вод. Це питання піднімається на рівні керівництва держави з часів проголошення незалежності. Однак рішення щодо жорсткого регулювання цього сектору не прийняте навіть у 2017 році. В кінці 2016 року компанія «ЗІКО» вирішила «не чекати з моря погоди». Ми вважаємо, що очищення стічних вод як у приватних будинках, готелях, ресторанах, так і на виробництвах є обов'язковим атрибутом будь-якого відповідального громадянина. Саме тому наша компанія активно пропагує необхідність та позитивний ефект очищення стічних вод. «Станом на 2017 рік маємо вже декілька реалізованих проектів і бачимо стрімку тенденцію зацікавленості з боку існуючих та потенційних клієнтів. Тож продовжуємо активно розвивати цей напрям. – говорить к.т.н., інженер-технолог з очищення води компанії «ЗІКО» Ольга Рубай».

Приєднуйтеся і ви до співпраці з досвідченим та надійним інженером води - компанією «ЗІКО»!


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :