Очищення стічних вод на промислових підприємствах

Очищення стічних вод на промислових підприємствах

В результаті діяльності промислових підприємств різних галузей в грунт або водойми скидаються великі обсяги неочищених стоків. Це робить негативний вплив на стан водних об'єктів, багато з яких є джерелами питної води для жителів міст і селищ.

Якщо не очищати стічні води промислових підприємств, то це призводить до порушення екологічного балансу. Забруднене хімічними компонентами, бактеріями і мікробами середовище не тільки погіршує стан флори і фауни, а й негативно впливає на здоров'я людей.

Вплив неочищених стоків на екологію і здоров'я людей

Якщо не проводити якісне очищення стічних вод промислових підприємств, то забруднене середовище призводить до цілого ряду проблем:

  1. У стічних водах молочних або м'ясопереробних підприємств містяться органічні забруднення, яйця гельмінтів і патогенна мікрофлора. При попаданні в питну воду, органіка тваринного походження може стати причиною спалахів інфекційних захворювань людей.
  2. Неочищені стічні води промислових підприємств впливають на колір, запах і присмак води, порушують кислотно-лужний баланс середовища. Нафтопродукти, рослинні і тваринні жири при попаданні в річки і озера утворюють на поверхнях водойм плівку, яка перешкоджає збагаченню води киснем. Все це погіршує якість води і робить її непридатною для пиття і використання в побутових цілях.
  3. Разом з неочищеними стічними водами промислових підприємств текстильної, хімічної або металообробної галузі в водойми потрапляють шкідливі для здоров'я риб, тварин і людей отруйні речовини.

Забруднені стічні води промислових підприємств значно скорочують обсяги питної води. В такому середовищі вирощується риба, забрудненою водою поливають сільськогосподарські культури, напувають тварин. Все це – продукти харчування, які негативно впливають на здоров'я людей.

Рішення проблеми – очищення стічних вод промислових підприємств

Компанія «ЗІКО» пропонує готові рішення для очищення стічних вод промислових підприємств від різного роду забруднень. Наші фахівці також проектують, розробляють і встановлюють системи очищення стоків відповідно до вимог технологічних процесів і складу води. Устаткування дозволяє проводити:

  1. Механічне водоочищення – видалення нерозчинних домішок.
  2. Фізико-хімічне очищення відпрацьованого середовища – видалення розчинених у воді домішок.
  3. Біологічне водоочищення від азоту, фосфору і органічних домішок.
  4. Знезараження стічних вод промислових підприємств – видалення хвороботворних вірусів і бактерій.

Зв'язавшись з менеджерами компанії по наданим в розділі «Контакти» електронній пошті або телефону, ви зможете отримати безкоштовну консультацію по будь-яких питанях. Наші фахівці нададуть вичерпну інформацію про характеристики, призначення, продуктивність і вартість обладнання для очищення стічних вод промислових підприємств від шкідливих забруднень і домішок.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :