Співпраця Фабрики Банкнотного паперу НБУ та ЗІКО

Співпраця Фабрики Банкнотного паперу НБУ та ЗІКО

"Компанія "ЗІКО" разом з нашими партнерами, компанією Е.Т.Е., розпочала співпрацю з Фабрикою банкнотного паперу Банкнотно-монетного двору Національного банку України та надала послуги з розробки технологічного регламенту очищення стічних вод на очисних спорудах.

В технологічному регламенті висвітлено поетапно весь процес відведення, збору та очищення стічних вод м. Малин, він містить загальну стислу характеристику каналізаційного підприємства. А саме висвітлено:

  1. Короткі відомості про каналізаційну систему (коли і на підставі чого було створено).
  2. Кількість населення в населеному пункті, з них отримують послуги централізованого водовідведення. Зазначено, які ще установи обслуговує підприємство.
  3. Характеристику та особливості роботи системи водовідведення. Потужність та особливості роботи насосних станцій, автоматики управління і безпеки. Чітко зазначено місця розташування каналізаційних насосних станцій та каналізаційних очисних споруд, загальна потужність системи, місце скиду води після очистки. Описано поводження з зливововою каналізацією.
  4. Характеристику та особливості роботи каналізаційних очисних споруд (надано послідовну характеристику роботи очисних споруд, спосіб очистки, решітки, пісколовки, первинні відстійники, тощо до скиду, включаючи хлорування. Описано наявність приладів обліку. Зазначено як і за допомогою яких технічних засобів утилізуються тверді відходи з решіток, пісок з пісколовок, мул та осад від стічних вод, санітарні зони).
  5. Контроль якості очищених стічних вод на скиді (з якою періодичністю здійснюється контроль. Акредитація лабораторій її № та термін дії свідоцтва акредитованої лабораторії на здійснення контролю якості води).
  6. Загроза підтоплення (чи потрапляють об’єкти водовідведення до зони можливого підтоплення під час проходження осінньо-зимових дощових паводків та весняної повені. Якщо так, то які заходи вживаються для забезпечення сталого водовідведення в небезпечний період та недопущення попадання неочищених стічних вод в навколишнє середовище).
  7. Особливості обслуговування мешканців, які не підключені до системи централізованого водовідведення, але є користувачами централізованого водопостачання.
  8. Проведення планово-попереджувальних робіт на системі водовідведення та ліквідація аварійних ситуацій (яким чином здійснюється, в яких випадках припиняється водопостачання та як про це попереджається населення).
  9. Відомості про середньорічні обсяги очищених стічних вод (тис.м3/рік). Середньорічне споживання електроенергії та природного газу для забезпечення сталої роботи системи.
  10. Висновок щодо наявності на підприємстві відповідних ресурсів для якісного та сталого забезпечення мешканців населеного пункту послугами централізованого водовідведення.


Якщо Вас цікавить розробка регламенту, проекту або проведення розрахунків очисних споруд для Вашого підприємства, звертайтеся до наших спеціалістів через розділ «Контакти»

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :