Водопідготовка і очищення води на автомийках

Надання послуги мийки автомобіля передбачає використання різних спеціальних миючих засобів та великої кількості води. Для того щоб на поверхнях автомобілів не залишалися розводи, плями, а лакофарбове покриття кузова машини після мийки виглядало ідеально, потрібне промислове водоочищення використовуваної води.

 

 
Для чого потрібна промислова очистка води на автомийках?

 

У звичайній водопровідній воді, використовуваній на автомийках, є механічні включення (окалини, піщинки, залишки трубопроводів), а також в ній містяться:

 • хлор;
 • солі жорсткості;
 • залізо.

Якщо не проводити очистку води для автомийок, то на лакофарбових покриттях автомобілів після миття будуть з'являтися подряпини, брудні розводи та різні плями.

Але установка першого-ліпшого промислового фільтра не вирішить проблему. Тут потрібен комплексний підхід до очищення води на автомийці.

Система очищення води для автомийки


Комплексна промислова водопідготовка для автомийки передбачає установку наступного обладнання:

 • механічного промислового фільтра для води;
 • установки для знезалізнення та пом'якшення води;
 • промислової установки зворотного осмосу.

В результаті монтажу цього устаткування для очищення води на порядок знизиться споживання автомобільних шампунів. Демінералізована та пом'якшена вода буде витрачатися економніше, збільшиться експлуатаційний термін обладнання, значно скоротиться час мийки машин та істотно підвищиться якість надання послуги.

Етапи водоочищення для автомийки

На початковому етапі мийки потрібне первинне змочування кузова автомобіля. Цей процес здійснюється за допомогою очищеної від механіки та домішок води. Для її очищення рекомендується застосовувати магістральні промислові фільтри для очищення води, що встановлюються безпосередньо на трубу, що подає воду до апаратів для мийки. У таких фільтрах, в якості очищаючих елементів, можуть використовуватися:

 • металеві сітки;
 • поліпропіленові матеріали;
 • мішечні картриджі.

Наступні етапи мийки автомобіля – нанесення миючих засобів та ополіскування кузова. Для них вода повинна бути пом'якшеною. Це істотно підвищує вспінення миючих засобів, що дозволяє їх заощаджувати. Крім того, пропадуть сліди від солей жорсткості, які зазвичай могли з'явитися після висихання автомобіля. Найкраще пом'якшують воду промислові іонообмінні фільтри з завантаженнями з полімерних смол.

Дбаючи про репутацію автомийок та про своїх клієнтів, власники бізнесу можуть використовувати промислові установки зворотного осмосу – максимально ефективні рішення для водопідготовки. У них застосовуються спеціальні мембрани, здатні на 100% очищати воду. Застосування на автомийці промислової установки зворотного осмосу дозволяє отримувати демінералізовану та максимально якісну воду.

Переваги водоочищення на автомийці


Крім того що на кузовах автомобілів після миття не залишаються подряпини, плями та розводи, є й інші переваги промислового очищення води для автомийок:

 • знижується витрата дорогих миючих засобів;
 • зменшується собівартість миття транспортних засобів;
 • на обслуговування автомобіля йде менше часу;
 • при використанні промислових фільтрів для води знижується негативний вплив води на обладнання, що позитивно впливає на його ефективну роботу та подальший термін експлуатації.

Якщо враховувати, що конкуренція в цьому бізнесі дуже жорстка, то використання промислових систем водоочистки на автомийках дозволить вигідно виділитися серед конкурентів. Це позитивно вплине на приплив клієнтів.

Устаткування для очищення води на автомийках від компанії «ЗІКО»

Компанія «ЗІКО» реалізує проекти з очищення води для автомийок України. Ми пропонуємо широкий асортимент промислових фільтрів та установок зворотного осмосу для очищення води на автомийках. Ми також надаємо ряд додаткових послуг:

• консультуємо з питань вибору обладнання для водопідготовки та водоочищення;

• проектуємо, здійснюємо монтаж, наладку та пуск установок для промислового очищення води;

• проводимо обслуговування та ремонт обладнання.

Заявки на підбір обладнання приймаються в розділі «Контакти» або через заявку під цим текстом. Ми також готові проконсультувати потенційних клієнтів з питань вартості, наявності, характеристик та призначення устаткування і установок для промислового очищення води по телефону.