Рішення по очищенню води в хімічній промисловості

Якісне очищення води для виробництва хімічної продукції дозволяє доводити рідину до необхідного стану. Вода пом’ягчуєтся, з неї видаляються різні домішки і включення, знижується концентрація металів, мінералів та інших елементів. Після очищення води на виробництві, вона застосовується як компонент або сировина для виробництва хімічних речовин: цілого ряду кислот, водню та ацетилену.

На хімічних підприємствах вода застосовується:

 • в опалювальних або охолоджувальних системах;
 • в мембранних установках та парових котлах;
 • для промивання систем або транспортування твердих частинок;
 • для розчинення цілого ряду речовин до потрібної консистенції;
 • для абсорбування, флотації або екстрагування.

Методи промислової водопідготовки для хімічної промисловості

Після промислового водоочищення поліпшується якість та характеристики води, що позитивно впливає на період експлуатації обладнання і поліпшує протікання технологічних процесів. У хімічній галузі застосовуються такі методи промислового очищення води:

 • пом'якшення;
 • ультрафіолетове очищення;
 • сорбція з допомогою вугільних засипок;
 • зворотний осмос.

Ультрафіолетове очищення води


Порівняно дешеве промислове водоочищення ультрафіолетом дозволяє позбутися присутніх у воді вірусів та мікроорганізмів. На відміну від хімічних методів, очищення води ультрафіолетом не завдає шкоди екосистемі і повністю безпечне для здоров'я людини.

Сорбція за допомогою вугільних засипок

В процесі сорбції промислові фільтри видаляють з води шкідливі домішки та хімічні сполуки. Цей метод дозволяє очищати воду до практично нульової залишкової концентрації різних елементів. Сорбційна очистка за допомогою промислових фільтрів для води очищує середовище від сірководню, вуглеводню, хлору, усуває присмак і запах.

Пом'якшення води на хімічних підприємствах

Видалення солей кальцію і магнію (пом'якшення) здійснюється за допомогою промислових фільтрів для очищення води. Є 3 методи пом'якшення:

 1. Нанофільтраційний.
 2. Реагентний.
 3. Іонообмінний.

Пом'якшення за допомогою промислових систем очищення води дозволяє видаляти з оброблюваного середовища солі жорсткості. Це запобігає утворенню накипу на нагрівальних поверхнях і знижує ризик утворення відкладень на стінках труб та устаткування.

Промислові установки зворотного осмосу


В якості фільтруючих елементів у промислових установках зворотного осмосу застосовуються напівпроникні селективні мембрани, які пропускають тільки певні речовини. Точніше, через мембрани проходять тільки молекули води і певні органічні молекули, властивості яких практично нічим не відрізняються від води.

У промислових установках зворотного осмосу використовуються 2 типи мембран:

 1. Осмотичні.
 2. Нанофільтраційні.

Ці двошарові мембрани виробляються з різних за характеристиками та властивостями матеріалів.

Промислові системи водоочищення від компанії «ЗІКО»

Компанія «ЗІКО» реалізує за доступними цінами широкий асортимент промислових фільтрів для води, установок зворотного осмосу та готових рішень для водопідготовки та водоочищення. Ми постачаємо обладнання для промислових підприємств міста Львова та в інші області України.

Наявність представництв компанії в усіх регіонах країни дозволяє нам:

 • поставляти готові рішення для водоочищення в найкоротші терміни;
 • здійснювати аудит вже працюючого на підприємствах обладнання;
 • проектувати, встановлювати, здійснювати пуск та налагодження систем водопідготовки та водоочищення;
 • здійснювати гарантійне та післягарантійне обслуговування обладнання.

Для замовлення обладнання або обговорення умов співпраці потенційні замовники можуть написати на зазначену в розділі «Контакти» електронну пошту. Наші менеджери також готові проконсультувати з питань наявності, вартості, характеристик та призначення обладнання по телефону.