Вплив сірководню у воді

Вплив сірководню у воді

Токсичний сірководень в воді – газ, який навіть в невеликих кількостях робить негативний вплив на здоров'я тварин і людей. Він – результат розкладання органічних речовин. Вода з сірководнем пахне тухлими яйцями.

Найчастіше підвищена концентрація сірководню спостерігається в нижніх шарах водойм і в грунтових водах. Причина цього – низький вміст кисню і погане перемішування води.

Нормативні значення сірководню у воді в Україні та ЄС


Для визначення концентрації сірководню проводиться аналіз води. Відповідно до вітчизняних та європейських стандартів, його концентрація у воді не повинна перевищувати:

  • Україна: не регламентується;
  • ЄС: 0,03 мг/л.

Сірководень швидко випаровується, тому важливо, щоб розширений аналіз води проводився безпосередньо після відбору проби.

Вплив сірководню у воді на організм людини

Якщо не проводити очистку води від сірководню, то його підвищена концентрація може стати причиною цілого ряду захворювань:

  • алергічних реакцій;
  • сухості і відмирання ділянок шкіри;
  • набряків дихальних шляхів і легенів.


Як очистити воду від сірководню?

Досвідчені хіміки та інженери компанії «ЗІКО» рекомендують очищати воду від сірководню за допомогою фільтрів для води на основі фільтруючого матеріалу PYROLOX.

PYROLOX – системи очищення води від сірководню

Комплексні системи очищення води від сірководню, марганцю і заліза PYROLOX виробляються зі стійкого до впливу корозії і механічних навантажень пластика. Ці фільтри для води управляються автоматичними клапанами Clack Corp.

Завантаження з діоксиду марганцю дозволяє фільтрам для води PYROLOX ефективно окисляти сірководень, залізо і марганець. Забруднення затримуються в засипці, а згодом видаляються зворотним потоком води при промиванні.

Компанія «ЗІКО» реалізує широкий асортимент фільтрів для води, систем зворотного осмосу і готових рішень для водопідготовки та водоочищення. Заявки на постачання обладнання приймаються на зазначені в розділі «Контакти» електронну пошту та телефони.

Фахівці компанії готові надати вичерпну інформацію про вартість, характеристики і призначення обладнання через форму зворотного зв'язку на сайті.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :