Мийка замкнутого циклу автомийки

Мийка замкнутого циклу автомийки

Компанія «ЗІКО» проектує, розробляє і реалізує готові рішення для очищення відпрацьованих вод на мийках замкнутого циклу відповідно до потреб замовників. Наші фахівці виїжджають на об'єкти, проводять детальний аналіз стоків, підбирають необхідне обладнання і технології водоочищення. Ми також проводимо обслуговування і ремонт систем очищення води для автомийок. На все обладнання та послуги надається гарантія якості.

Для чого потрібне очищення води на автомийці?

Оптимальний спосіб утилізації відпрацьованої води на автомийці — скидання в каналізаційну систему. Але без попереднього очищення стічних вод від ПАР (поверхнево-активних речовин) скидати відпрацьоване середовище в каналізацію забороняє законодавство. Такі стоки засмічують каналізацію, негативно впливають на навколишнє середовище і здоров'я людей.

Грамотно спроектовані очисні установки для автомийок дозволяють очищати відпрацьоване середовище від ряду забруднень:

 • хімічно активних миючих засобів;
 • нафтопродуктів;
 • забруднень з поверхні транспортних засобів;
 • заліза, солей жорсткості і хлору.

Використана на автомийках вода потрапляє у відстійник для механічного очищення. З неї виділяються великі забруднення і пісок, а також вода очищається від нафтопродуктів. Після цього проводиться очистка води для автомийок в пристрої Oil, де вона очищається від інших домішок.

Монтаж очисного обладнання на автомийках дозволяє власникам бізнесу уникати штрафних санкцій з боку контролюючих органів. Очищену воду можна скидати в загальну каналізацію, на грунт, у водойми або використовувати повторно.

Переваги очисних споруд для автомийок

Установка систем очищення води на автомийках дозволяє:

 • мінімізувати негативний вплив забруднених стоків на навколишнє середовище;
 • на 80-90% знизити витрату води;
 • уникнути штрафних санкцій за забруднення навколишнього середовища і знизити фінансові витрати на ведення бізнесу.

Технології очищення води на автомийці

Схема очищення води на мийці замкнутого циклу виглядає наступним чином:

 • попередня механічна очистка або гравітаційне осадження;
 • реагентна обробка відпрацьованого середовища;
 • напірна флотація.

Механічне очищення води на автомийках


Для механічної очистки води на автомийках замкнутого циклу в підлозі облаштовуються стоки, по яких середовище перетікає до спеціальних відстійників і пісколовок. Вони встановлюються нижче рівня підлоги. У них вода відстоюється, а забруднення осідають на дні резервуарів. У відстійниках затримується до 90% домішок. Це забруднення і мінерали, розмір яких коливається в межах 50-200 мікрон. Після цього вода самопливом або за допомогою дренажних насосів подається на подальшу обробку.

Реагентна обробка відпрацьованої води на автомийках

Для очищення води на автомийках можуть використовуватися спеціальні реагенти. Вони взаємодіють з забрудненнями, перетворюючи їх в твердий осад. Якість очищення відпрацьованого середовища залежить від ряду факторів:

 • підбору реагенту (коагулянту);
 • конструкції установки для очищення води;
 • дозування реагенту;
 • кислотності, температури і каламутності відпрацьованого середовища.

Напірна флотація


Флотатор — очисна установка для автомийки, в якій забруднюючі речовини з середовища виділяють за допомогою потоку повітря. Типова конструкція флотатора:

 • корпус;
 • система подачі повітря і реагентів;
 • контролер pH.

Бульбашки повітря піднімаються, взаємодіють з домішками, виносячи їх на поверхню води.

Переваги флотації:

 • простота і доступна вартість технології;
 • низька ціна і легкість обслуговування обладнання;
 • швидкість і висока якість очищення води.

Критерії вибору очисного обладнання для автомийок

При виборі обладнання або проектуванні систем очищення стічних вод від ПАР для автомийок керуються такими критеріями:

 1. Обсягом споживаної води. Продуктивність обладнання повинна відповідати цим показникам.
 2. Розмірами приміщень для обладнання, особливостями території і грунту. Залежно від цих показників підбираються або індивідуально розробляються системи водоочищення.
 3. Куди будуть скидатися стоки. Якщо вода скидається в каналізацію, то очисні установки для автомийки можуть складатися із звичайних відстійників і простих фільтрів. При повторному використанні води буде потрібно додатково встановити систему зворотного осмосу або фільтри для очищення, знешкодження і дезодорування відпрацьованого середовища.
 4. Місце монтажу. Відстійники встановлюються нижче рівня землі, флотаційні апарати монтуються на поверхні.
 5. Технологія очищення води для автомийки (реагентна, флотація, фільтрація і т. Д.).
 6. Наявність антикорозійного покриття на обладнанні мийки. Очищена за допомогою хімічних реагентів вода буде чинити негативний вплив на поверхні обладнання.

Вибір очисного обладнання для автомийки здійснюється в процесі проектування. При цьому важливо враховувати її розташування. Якщо мийка будується в межах міста, в стоках буде більше технічної солі або реагентів. У стоках розташованої за містом автомийки буде велика концентрація пилу і бруду.

Фахівці компанії «ЗІКО» готові підібрати найбільш оптимальне обладнання для очищення стічних вод. Наші інженери виїжджають на об'єкти замовників і проводять детальний аналіз відпрацьованого середовища. На основі цих результатів підбирається очисне обладнання для автомийок або проектуються системи водоочищення.

Для уточнення деталей, Ви можете передзвонити за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону. Менеджери компанії безкоштовно проконсультують з питань продуктивності, якості і вартості установок. Заявки на поставку очисних споруд для автомийок також приймаються на електронну пошту компанії.


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :