Відцентрові насоси для молока Spomasz

Відцентрові насоси для молока Spomasz
Які відцентрові насоси використовувати для молока, молочних продуктів та інших харчових продуктів? Це питання часто виникає в дискусіях між постачальниками насосів і користувачами. Ми вирішили познайомити наших читачів з темою насосів, щоб, зіткнувшись з необхідністю придбання, вони знали, на які параметри варто звернути увагу, на що звернути увагу при виборі відцентрових насосів.

Призначення відцентрових насосів для молока

Відцентрові насоси в харчовій промисловості призначені для перекачування рідин з в'язкістю до 1000 Ср  (наприклад, молоко, вершки, молочні продукти, сироватка, соки не згущені та згущенні, пиво, вина, алкогольні та слабоалкогольні продукти, СІР-розчини та інше). Відцентрові насоси забезпечують досить високу продуктивність  при достатньому рівні підйому. З цієї причини відцентрові насоси для молока часто використовують для транспортування продукту, подачі на технологічне обладнання, циркуляції а також як частину технологічного обладнання (у пастеризаторах, гомогенізаторах та інших установках) . 

Технічні особливості насосів для перекачування молока

У пристроях такого типу рідина досягає центру імпелера (ротора), який обертається з високою швидкістю (зазвичай 1450 або 3000 об/хв). Частина рідини рухається вздовж лопатей імпелера від центру до його краю, що надає рідині високої швидкості.
Принцип роботи відцентрового насоса можна порівняти з дією турбіни, в якій рідина йде до центру обертання.
Продуктивність відцентрового насоса для молока та інших харчових продуктів тісно пов'язана з напором (тиском) рідини. Ця залежність вказана на кривій продуктивності насоса Q (h). Чим більша продуктивність відцентрового насоса, тим нижча висота підйому(тиск) і навпаки. Найвищий тиск досягається при нульовому потоці рідини. З іншого боку, зі збільшенням в’язкості рідини параметри ( ККД, продуктивність та напор) значно погіршуються. Це пов’язано з тим що продукти більшої в’язкості важче розігнати.

Матеріал виготовлення відцентрових насосів для молока

Відцентрові насоси для харчових продуктів завжди виконані з нержавіючої сталі. Елементи що контактують з продуктом виготовлені зі сталі AISI 316L, всі решта елементів зі сталі AISI 304.
Одним з лідерів у виробництві відцентрових насосів для харчової промисловості є польський виробник SPOMASZ Zamość S.A.

SPOMASZ Zamość S.A. – найкращі насоси для молока по співвідношенню ціна-якість


SPOMASZ Zamość S.A. є виробником відцентрових насосів, які використовуються в харчовій промисловості.
Все почалося з придбання ліцензії на виробництво насосів GA.
Відцентрові насоси типу GA відомі нашим клієнтам з сімдесятих років минулого століття. Колись їх не раз називали «молочниками», вони заслуговують називатися найнадійнішим насосом.
Сьогодні SPOMASZ Zamość S.A.- це виробник восьми типів відцентрових насосів, кожен тип  у кількох розмірах.Один тип імпелерного насоса.
Один тип, у двох розмірах, самовсмоктуючий відцентровий насос LR, який називається зворотним насосом CIP  ( або насос повернення СІР).

Чому відцентрові насоси для молока SPOMASZ?
  • Насоси відповідають всім вимогам до обладнання яке використовується у харчовій промисловості.
  • Насоси мають міцну конструкцію та виготовлені з високоякісних матеріалів.
  • Насоси безпечні, довговічні, економічні та надійні в експлуатації.

Особливості харчових насосів SPOMASZ Zamość S.A. 

Матеріал: AISI316L, AISI 304
Якість полірування внутрішніх поверхонь : <0,8 мкм і в особливих випадках 0,4 мкм
Застосовані механічні ущільнення (внутрішні та зовнішні) призначені для підтримки гігієни в процесі та для миття насоса в контурі CIP.
Конструкція насосів виключає можливість утворення мертвих зон – закутків, до яких утруднений доступ миючих засобів.
Корпуси нових насосів виготовлені за технологією холодного штампування з листів товщиною 6,0 мм, що гарантує стабільність роботи насоса в умовах змінного навантаження та впливає на довговічність механічних ущільнень.
Крильчатки насоса - у більшості моделей (крім насоса GA), виготовлені у відкритій конструкції, відлиті з хромонікелевої сталі методом, що дозволяє проводити процеси їх обробки із заявленою шороховатістю. Всі робочі колеса статично збалансовані, що збільшує термін служби насоса.

Технологічні з'єднання насосів для молока SPOMASZ Zamość S.A.:

Гігієнічні з’єднання є стандартними, забезпечуючи водночас легкий монтаж насоса до установки та безпечне під’єднання, виконане відповідно до DIN 11851.
За запитом насоси можуть бути обладнані з'єднаннями відповідно до SMS, Tri-Clamp або фланцевими з'єднаннями за DIN.
Двигуни
У насоси стандартно встановлюються двополюсні електродвигуни, що живляться від змінного струму частотою 50 Гц.
Двигуни мають підшипники, що виключають осьове переміщення валу, і спеціальний кінець вала двигуна - виготовлений з кислотостійкої сталі, який також є валом насоса.
Всі двигуни, встановлені у відцентрових насосах SPOMASZ, відповідають вимогам для роботи в середовищі підвищеної вологості, стійкі до бризок при митті приладів ззовні. Крім того, кожен насос має спеціально розроблену кришку двигуна, яка забезпечує додатковий захист.
Сучасний стиль нової лінії насосів, започаткований дизайном насосів WPs і продовжений у насосах GU та GH.

Дослідження, сертифікати насосів для молока SPOMASZ Zamość S.A.

Кожен тип насосів перевірений незалежною лабораторією на безпечне використання. Кожен насос унікально ідентифікований і має знак безпеки CE.
Усі насоси пройшли перевірку Національним інститутом гігієни з точки зору ризику для здоров’я людини. Кожна помпа має сертифікат якості охорони здоров'я (PZH Certificate)

Інші можливості використання відцентрових харчових насосів SPOMASZ:

молоко, молочні продукти, маса для морозива,
для крові тварин, для розсолу,
для пивоваріння, для пива, для сусла, для витяжки,
для соку, для напоїв, водяні насоси,
для томатного соку, яблучного соку, апельсинового соку,
вино, спирт, заторні насоси,
для дріжджового молока, для зріджених дріжджів,
для ін'єкційних рідин, для фармацевтичних препаратів,
холодної води, гарячої води, охолодженої води,
CIP, для промивання, для повернення CIP, для лугу, кислотні.
для косметичної промисловості, фармації та виробників побутової хімії.

Сподіваємося, що надана нами інформація була цікавою та корисною для Вас.
Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :