Безкоштовний аналіз води

Працюючи більше 20 років з очисткою води в Україні, ми кожного дня спілкуємося з нашими клієнтами. На жаль, навіть після стількох років роботи, коли більшість науковців та спеціалістів вже детально описали проблеми якості води в Україні, багатьох клієнтів не покидають сумніви щодо потреби її очищення.

Аналізуючи воду центрального водогону наших міст, варто відмітити, що вона в переважній більшості випадків не відповідає не лише європейським, а і завищеним українським нормам по показникам вмісту заліза, солей твердості та хлору, а також часто містить залишки старих трубопроводів. Підвищене споживання цих забруднювачів води не тільки шкодить Вашому здоров’ю, але й суттєво пошкоджує Вашу техніку, яка використовує воду. Для Вас знайомий білий наліт на Вашій сантехніці? Бачили накип на чайнику і у пральній машині? Це наслідок осідання осаду солей жорсткості. Вас турбують помаранчеві потоки, які з'являються в Вашій ванні, туалеті або умивальнику? Це наслідки окислення заліза, яке міститься в Вашій воді. 

В промислових масштабах використання неякісної води викликає поломки вкрай дорогого обладнання, що призводить до суттєвих затрат та простою виробництва. Також використання неочищеної води суттєво знижує ефективність опалення (до 80%), що призводить до фінансових втрат як у побуті, так і у підприємницькій діяльності.

Компанія «ЗІКО» пропонує проведення безкоштовного аналізу води на 9 ключових показників, які допоможуть Вам зрозуміти наявні проблеми та підібрати оптимальне обладнання для очищення води.

Якщо Ви використовуєте воду зі свердловин або колодязів, ми рекомендуємо Вам скористатися нашою послугою розширеного аналізу води. Справа в тому, що хоч водогінна вода і має ряд проблем з залізом та солями твердості, вона є повністю очищена від інших домішок, таких як: 1) важкі метали; 2) аміак; 3) сірководень тощо. Однак, вода з колодязів та свердловин не є попередньо очищеною від цих забруднень.

Що потрібно для проведення безкоштовного аналізу води?

1. Відкрити кран та дати стекти воді 1-2 хвилини;
2. Взяти пусту пластикову пляшку з під мінеральної води (мінімум 0,5 літра, не солодкої) та набрати її під корок;
3. Легко натиснути на відкриту пляшку, витиснувши повітря та закрити корком;
4. Протягом 24 годин доставити воду за нашою адресою, вказаною у розділі "Контакти"
5. Ми проведемо аналіз води та повідомимо Вам про результати по СМС, через Вайбер або електронною поштою.

Для проведення безкоштовного аналізу води, замовте консультацію через форму внизу або зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним в розділі Контакти.

Розсилка