Безкоштовний аналіз води в компанії ЗІКО

Аналізуючи воду центрального водогону наших міст, варто відмітити, що вона в переважній більшості випадків не відповідає не лише європейським, а і завищеним українським нормам по показникам вмісту заліза, солей твердості та хлору, а також часто містить залишки старих трубопроводів. Підвищене споживання цих забруднень води не тільки шкодить Вашому здоров’ю, але й суттєво пошкоджує Вашу техніку, яка використовує воду. Саме для виявлення проблем з водою, а також створення карти якості води "ЗІКО" вже більше 10 років надає послугу безкоштовного аналізу води.

В промислових масштабах використання неякісної води викликає поломки вкрай дорогого обладнання, що призводить до суттєвих затрат та простою виробництва. Також використання неочищеної води суттєво знижує ефективність опалення (до 80%), що призводить до фінансових втрат як у побуті, так і у підприємницькій діяльності.

Компанія «ЗІКО» пропонує проведення безкоштовного аналізу води на 12 ключових показників, які допоможуть Вам зрозуміти наявні проблеми та підібрати оптимальне обладнання для очищення води.

Що потрібно для проведення безкоштовного аналізу води?

  1. Відкрити кран та дати стекти воді 1-2 хвилини;
  2. Взяти пусту пластикову пляшку з під мінеральної води (мінімум 0,5 літра, не солодкої) та набрати її під корок;
  3. Легко натиснути на відкриту пляшку, витиснувши повітря та закрити корком;
  4. Підписати пляшку (ім'я та номер телефону)
  5. Протягом 24 годин доставити воду за нашою адресою, вказаною у розділі "Контакти" або у точки прийому зразків води
  6. Ми проведемо аналіз води та повідомимо Вам про результати по СМС, через Вайбер або електронною поштою.

Для проведення безкоштовного аналізу води, замовте консультацію через форму внизу або зв'яжіться з нами за телефоном, вказаним в розділі "Контакти".