фото, безкоштовний аналіз води.

Дата: 19 Жов 2019

Категорія: Очищення води , Новини компанії ,

Безконтактні точки здачі води для безкоштовного аналізу у Львові

Відомо, що водопровідна вода не володіє відмінною якістю. Незважаючи на заяви про повну безпеку вживання води з крана, вона все ж може містити небажані домішки, які викликають різні захворювання,  алергічні реакції, а також можуть виводить з ладу побутову техніку. Щоб убезпечити себе і свою сім'ю, а також уникнути зайвих витрат на ремонт, необхідно знати склад води, яку ви п'єте щодня, на якій готуєте їжу тощо. Ще з 2000 року Компанія ЗІКО проводить у власній лабораторії безкоштовний фізико-хімічний аналіз питної води для усіх жителів міста Львова і не лиша Львова, на її відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" та Європейським гігієнічним вимогам.

 

А віднедавна, щоб цією опцією булу зручно скористатись усім небайдужим до свого здоров’я, ЗІКО відкрила 4 додаткові точки у місті Львові, де можна залишити зразки води для аналізу на 22 ключові показників.


Процес простий:

  1. Слід відкрити кран та дати стекти воді 1-2 хвилини;
  2. Взяти пусту пластикову пляшку з під мінеральної води або скляну тару  (мінімум 0,5 літра) та набрати її повністю;
  3. Далі якнайшвидше доставити  зразок води за одною із наступних адрес ( важливо залишити на зразку контакти: ім'я та номер телефону).

м. Львів, ТРЦ "Метро", вул. Городоцька 300, зона при вході в супермаркет (біля рецепції). Переглянути на карті


м. Львів, вул. Кульпарківська, 226 А, ТРЦ Victoria Gardens. Перший поверх, прикасова зона супермаркета «Сільпо». Переглянути на карті

 м. Львів, ТРЦ "Спартак", вул. Гетьмана Мазепи 1Б, вхід з паркінгів (блакитний і рожевий). Переглянути на картіТа незмінна локація протягом вже 25 років - м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а, корпус №5. Переглянути на карті 


До 3 днів результати аналізу води (зокрема вміст різних хімічних речовин: нітратів, нафтопродуктів, важких металів, фтору, хлору, заліза, солі та інших показників) Ви отримаєте  на свій мобільний телефон. Зручно, правда ж?

Якщо залишились запитання  -  зверніться до нас через форму внизу або зв'яжіться за телефоном, вказаним в розділі "Контакти".

Залишити коментар


Ваш коментар буде опубліковано протягом 24 годин

Коментарі


Розсилка