Безконтактні точки здачі води для безкоштовного аналізу у Львові

Безконтактні точки здачі води для безкоштовного аналізу у Львові

Відомо, що водопровідна вода не володіє відмінною якістю. Незважаючи на заяви про повну безпеку вживання води з крана, вона все ж може містити небажані домішки, які викликають різні захворювання,  алергічні реакції, а також можуть виводить з ладу побутову техніку. Щоб убезпечити себе і свою сім'ю, а також уникнути зайвих витрат на ремонт, необхідно знати склад води, яку ви п'єте щодня, на якій готуєте їжу тощо. Ще з 2000 року Компанія ЗІКО проводить у власній лабораторії безкоштовний фізико-хімічний аналіз питної води для усіх жителів міста Львова і не лиша Львова, на її відповідність вимогам ДСанПіН 2.2.4-171-10 "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" та Європейським гігієнічним вимогам.

 

А віднедавна, щоб цією опцією булу зручно скористатись усім небайдужим до свого здоров’я, ЗІКО відкрила 8 додаткових точок у місті Львові, де можна залишити зразки води для аналізу на 12 ключових показників.

 

Процес простий:

  1. Слід відкрити кран та дати стекти воді 1-2 хвилини;
  2. Взяти пусту пластикову пляшку з під мінеральної води або скляну тару  (мінімум 0,5 літра) та набрати її повністю;
  3. Далі якнайшвидше доставити  зразок води за одною із наступних адрес ( важливо залишити на зразку контакти: ім'я та номер телефону).

 

м. Львів, ТРЦ "Спартак", вул. Гетьмана Мазепи 1Б, вхід з паркінгів (блакитний і рожевий). Переглянути на карті

 

 

 

м. Львів, ТЦ "ВАМ", пр. Червоної Калини 62, головний вхід. Переглянути на карті

 

 

м. Львів, ТЦ "ВАМ", вул. Івана Виговського 100, головний вхід. Переглянути на карті


 

м. Львів, ТЦ "ВАМ", вул. Наукова 35а, біля магазинів Obnova та Whatsons. Переглянути на карті

 


 

м. Львів, ТЦ "ВАМ", вул. Широка 85, головний вхід. Переглянути на карті

 м. Львів, ТЦ "Сільпо", вул. Шевченка 358а, головний вхід. Переглянути на картім. Львів, ТЦ "Сільпо", вул. Кульпарківська 93а, головний вхід. Переглянути на карті


 

м. Львів, ТЦ "Сільпо", вул. Пасічна 164, головний вхід. Переглянути на карті


 

Та незмінна локація протягом вже 28 років - м. Львів, проспект В'ячеслава Чорновола 45а, корпус №5. Переглянути на карті 

 

До 3 днів результати аналізу води (зокрема вміст різних хімічних речовин: солей твердості, заліза, марганцю, амонію, сірководню, нітратів та інших показників) Ви отримаєте  на свій мобільний телефон. Зручно, правда ж?

 

Якщо залишились запитання  -  зверніться до нас через форму внизу або зв'яжіться за телефоном, вказаним в розділі "Контакти".

 

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :