Вибираємо глибинний насос для дому чи дачі

Вибираємо глибинний насос для дому чи дачі

Кожен, хто має власний будинок чи дачу, задумується над тим, як забезпечити своє помешкання цілодобовим автоматичним постачання якісної води з свердловини чи колодязя. 

Сучасні технології дозволяють вирішити будь-яку проблему, в тому числі і цю. Сьогодні найбільш оптимальним способом є використання глибинного насосу для свердловин вертикального типу. Вони встановлюються в :

  • Свердловинах
  • Шахтних колодязях

Самі глибинні насоси забезпечують підйом рідин з великих глибин і охолодження вузлів агрегату.  Цей тип насосного обладнання застосовується всюди, де є необхідність підйому води і забезпечення високої продуктивності, надійності та екологічності процесу водопостачання. Глибинні насоси можна обладнати елементами автоматики,  які дозволяють створити автономну систему водопостачання. Глибинні насоси для свердловин,  що застосовуються в побуті - мають невеликий діаметр (3-4 дюйми), а для криниць (6-8 дюймів) і служать для підйому води з середніх глибин піщаного або вапнякового водоносного шару.  Вони підходять для подачі води, що містить механічні домішки (пісок, глина та інші частинки, які можуть траплятись). 

Глибинні насоси - це звичайна насосна станція, але в даному випадку насос буде знаходитися поза домом (в колодязі або в свердловині), а елементи автоматики в легко доступному для обслуговування місці. Насос автоматично підтримає встановлений тиск при змінній витраті. Підтримання постійного тиску в мережі водопостачання гарантує стабільну роботу побутової техніки (водонагрівачів, пральних та посудомийних машин).

Сьогодні нас також цікавить те, як підібрати глибинний насос?

Перш за все, перед тим як покупець прийде підбирати глибинний насос потрібно буде дізнатися такі технічні дані : 

  • діаметр свердловини або криниці – для свердловини він становить до 4 дюймів (1 дюйм -25 см), а для криниці до 8 дюймів;
  • глибину – виміряти можна за допомогою мотузки з прив’язаним на її кінці залізним предметом;
  • дебет (продуктивність) -  період, за який свердловина або колодязь відновлюють свій попередній рівень при витраті певної кількості води (вимірюється в м.куб);
  • статичний рівень і динамічний рівень води - насос опускається на 20 метрів, засікається час і через годину перевіряють наскільки вода піднялась і впала.

Усі ці дії можна зробити власноруч, а можна просто звернутися в компанію “ЗІКО” для підбору насосу та зекономити власний час та зусилля. Наші спеціалісти з радістю виїдуть на місце, де потрібно буде встановити насос, проведуть заміри та підберуть найбільш оптимальне обладнання під потреби замовника. Для отримання консультації по підбору насосів, перейдіть, будь ласка, до розділу Контакти.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :