УФ Рециркулятори Для Знезараження Повітря

УФ Рециркулятори Для Знезараження Повітря

Компанія «ЗІКО» вже більше 26 років професійно займається питаннями екології – води, стоків та навколишнього середовища. Ми маємо багаторічний досвід експлуатації технології ультрафіолетового (УФ) знезараження води для побутових та виробничих цілей. Однак тривалий час в нас було не закритим питання очищення повітря – кількість запитів була малою, а технології розвивалися повільно.

В умовах поширення пандемії коронавірусу COVID-19, ми не можемо залишатися осторонь даного питання. Саме тому ми розробили рішення з новими технологіями очищення та знезараження повітря завдяки УФ бактерицидному випромінюванню. Ця технологія ефективно протестована в Китаї для знезараження у громадських місцях (громадському транспорті, офісних приміщеннях, медичних закладах, аптеках, магазинах, супермаркетах, органах місцевої та державної влади тощо), компанія "ЗІКО" пропонує розглянути можливість використання  бактерицидних УФ опромінювачів для знезараження повітря та відкритих поверхонь.

У сучасному офісі УФ рециркулятор стає майже настільки ж необхідним, як і кондиціонер. Має сенс застосування даних апаратів в тих місцях, де щодня спостерігається великий потік співробітників і відвідувачів: у відділеннях банків, офісах авіа- і тур-компаній, великих інформаційних агентств, спортзалах, медичних та бізнес-центрах, готелях і салонах краси.

Бактерицидне УФ випромінювання здатне швидко і ефективно знищувати всі відомі бактерії та віруси. Впровадження бактерицидних УФ рециркуляторів дозволить суттєво знизити розповсюдження епідемій та інших респіраторних захворювань, які виникають через велику скупченість людей. 

Ось, як це виглядає в Китаї: посилання

Ось, що говорить доктор Комаровський: посилання

Для знезараження компанія "ЗІКО" пропонує використовувати пересувні бактерицидні рециркулятори з УФ опроміненням вітчизняного виробництва, які можна ефективно та швидко перемістити в інші приміщення, збільшуючи ефективність знезараження. Для знезараження одного приміщення або одиниці транспорту (вагону) достатньо одного-трьох таких опромінювачів. Розрахунковий час знезараження одного приміщення становить 30 хвилин, після чого бактерицидні опромінювачі можна використати для знезараження інших приміщень.

Наразі наші рішення включають 3 позиції, які відрізняються площею ефективного знезараження:

УФ рециркулятор ОБП05Н.0208

28-43 м3

УФ рециркулятор ОБП05Н.0308

42-65 м3

УФ рециркулятор ОБП05Н.0316

65-125м3

Для детальнішої інформації звертайтеся до наших спеціалістів через розділ "Контакти"

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :