Очисні споруди стічних вод для виробництва шпону

Очисні споруди стічних вод для виробництва шпону

Екологічно свідомий виробник високоякісного шпону з дуба, ясеня, бука, який не обмежується лише комерційними поглядами, але бере на себе відповідальність за екологію, звернувся до нас із запитом очищення стічних вод, забруднених викидами виробництва та відповідно зменшення рівня промислового впливу на екологію довкілля.

Водночас ключовою вимогою у співпраці було надання гарантії на відповідність результату очищеної стічної води державним нормам ГДС щодо забруднюючих речовин. Поставлені вимоги змогла прийняти лише інженерна компанія ЗІКО, яка протягом 6 місяців в партнерстві з ТОВ " Е.Т.Е"   розробила та впровадила рішення по очищенню стічних вод.

ЗІКО вже більше 25 років займається питанням якості води та стоків на підприємствах, це дозволило нам реалізувати рішення проблеми в найкоротші терміни та в рамках закладеного клієнтом бюджету.

Рішення передбачало декілька етапів:

Етап № 1

Перший етап включав комплексний аналіз стічної води у спеціалізованій лабораторії для визначення концентрацій ХСК і БСК, а також вмісту інших забруднень.

Етап № 2

На базі отриманих результатів спеціалісти компанії ЗІКО провели підбір реагентів, які дозволяють осадити основну масу органічних і неорганічних токсичних речовин та на основі цього провести подальшу технологічну очистку стічних вод.

Етап № 3 

Третій етап передбачав проектування фізичних та біолонічних очисних споруд, враховуючи унікальні потреби виробництва, такі як: обсяги та хімічний склад відпрацьованої води, періодичність скидання стоків, площі приміщень та схему підключення до інженерних комунікацій.

Етап № 4

Після проектування, було проведено будівництво, встановлення та підключення обладнання та комплектуючих матеріалів для облаштування очисних споруд на території замовника. 

Реалізоване інженерне рішення компанії ЗІКО, не лише відповідало передбаченим затратам, але й дало можливість економити на операційних витратах при подальшій експлуатації очисного обладнання.

Працюючи з фаховими спеціалістами компанії ЗІКО ви отримаєте розробку та реалізацію сучасних технологій з очищення стічних вод, які відповідатимуть вимогам найсуворіших екологічних стандартів! 

Ставайте екологічно свідомим виробником разом з інженерною компанії ЗІКО!

Для налагодження співпраці або за косультацією, переходьте у розділ Контакти та залишайте заявку для зворотнього зв'язку

Результати проробленої роботи.Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :