Чи існує насправді жива і мертва вода?

Чи існує насправді жива і мертва вода?

Поняття «жива» і «мертва» вода знайомі нам ще з дитячих казок: тамтешні герої використовували ці чарівні еліксири для того, щоб оживити та зцілити, або навпаки накликали з їх допомогою хвороби і смерть. У реальному житті все трохи інакше. Що таке жива і мертва вода, чим вони відрізняються, і як отримати максимально корисну питну воду в домашніх умовах? Відповіді на всі ці питання ви знайдете в даній статті.

Чому іони з мінеральної води не приносять організму ніякої користі? 

Що таке мертва вода? Вважається, що це вода, яка піддалася повному опрісненню, і не має в своєму складі ніяких солей, а тільки іони Н+ і ОН-. По суті, це звичайна дистильована вода. «Живою» ж вважають ту воду, що продається в супермаркетах в бутлях різних обсягів, так як вона найчастіше проходить додаткову мінералізацію іонами магнію, кальцію, натрію, калію та інших корисних мікроелементів. Багато наших клієнтів при встановленні фільтрів бояться отримати саме «мертву» воду, позбавлену будь-яких корисних речовин. Однак надмірна мінералізація шкодить організму не менше.

Більшість мінералів на планеті Земля мають неорганічне походження і є, по суті, чужими для нашого організму. Потрапляючи в наш організм, ці мінерали реагують з різними речовинами і випадають в осад, що призводить до появи каменів у печінці та нирках, відкладенню солей в суглобах і інших неприємних речей. Крім того, частина іонів, що потрапляють в наш організм з питною водою - це важкі метали: цинк, свинець, мідь. У невеликих кількостях ці мікроелементи корисні для організму, але в такій концентрації, що міститься в питній воді, можуть призвести до серйозної інтоксикації.

Тому багато лікарів рекомендують дотримуватися здорової дієти і отримувати корисні мікроелементи з їжі, де вони містяться в біодоступній формі. З води може засвоїтися тільки невеликий відсоток іонів. Саме тому необхідно вживати воду, або не збагачену мінералами, або з низькою мінералізацією: 20-30 мг / л. Така вода близька за складом до гірської або льодовикової, і найбільш відчутно допомагає організму в процесах метаболізму і виведення продуктів розпаду.

Однак вся магазинна мінеральна вода має велику ступінь мінералізації: в основному, це більше 100 мг / л. А у водопровідній – цей показник може бути в кілька разів більший.     Проте навіть таку воду можна наблизити за складом до гірського струмка або льодовикової води, і зробити це можна в домашніх умовах за допомогою системи зворотного осмосу.

Як працює система зворотного осмосу?

Принцип зворотного осмосу заснований на тому, що розчинник (зазвичай це вода) під тиском проходить через напівпроникну мембрану, яка затримує домішки. При цьому рух розчинника відбувається з розчину з більшою концентрацією в розчин з меншою концентрацією, тобто в зворотному для осмосу напрямку.

Схема 

Така технологія застосовується з 1970-х років, і дозволяє отримувати максимально очищену від домішок і важких металів воду.

Фільтри зворотного осмосу дозволяють очистити воду в кілька етапів:

  • механічна попередня фільтрація затримує частинки більше 5 мкм в діаметрі: дрібний пісок, частинки іржі, мул;   
  • вугільні фільтри очищають воду від хлору і його сполук, і видаляють дрібні залишки органічного походження не більше 1 мкм;     
  • підготовлена таким чином вода проходить через мембрану зворотного осмосу, яка видаляє 99% небажаних домішок та іонів; 
  • завершальний етап очищення проводиться за допомогою фільтра з активованого вугілля: він дезодорує воду і видаляє шкідливі компоненти, які залишилися.

Таким чином, виходить абсолютно чиста вода, вже готова до вживання. Однак, домашні системи зворотного осмосу можуть наблизити воду за складом до гірської або льодовикової, зробити її ще корисніше за допомогою процесу мінералізації.

Як працює мінералізатор питної води? 

Мінералізатор для системи зворотного осмосу – це невеликий картридж, наповнений мінеральною фільтруючою сумішшю (твердими солями кальцію, магнію, натрію та інших елементів). Під час роботи системи зворотного осмосу вода проходить через мінералізатор і збагачується корисними іонами, а також набуває приємного смаку.

Залежно від виду мінералізатора, ви можете отримати питну воду з унікальним складом і необхідним для підтримання здоров'я pH. Домашні мінералізатори підтримують рівень корисних іонів в діапазоні від 30 до 50 мг / л, що ідеально засвоюється організмом без негативних наслідків. А отримана таким чином вода стає максимально наближеною за складом до льодовикової.

мінералізатор для води Ecosoft P’URE Aquacalcium                                                                            

Які системи зворотного осмосу популярні в Україні?

Якщо ви вирішили встановити в ваш будинок систему зворотного осмосу, то наша компанія з радістю допоможе вам у цьому! Ми пропонуємо своїм клієнтам обладнання міжнародного виробника Ecosoft, який успішно зарекомендував себе на ринку. Для домашнього застосування найкраще підходять такі системи зворотного осмосу:  

Система зворотного осмосу Ecosoft P'URE Aquacalcium: виробляє до 190 л питної води на добу. Фільтр має функцію подвійної мінералізації кальцієм, тому вода, отримана за допомогою цієї системи, особливо корисна для дітей у період росту і для людей похилого віку. Кальцій допомагає в профілактиці остеохондрозу, гіпертонії та інсульту, а також допомагає кістковій тканині відновлюватися після переломів і травм.  

Фільтр зворотного осмосу Ecosoft P’URE Aquacalcium                                                                            

Ecosoft P'URE Aquagreen - система зворотного осмосу з економією води і турботою про екологію. Вона викидає в дренажну систему всього 50% води, на відміну від інших фільтрів Ecosoft, які зливають до 70% рідини. При цьому якість фільтрації зовсім не страждає. Дана модель відмінно підійде жителям приватних секторів, які в більшості випадків відрізані від централізованого водопостачання.     


Структуризація води - запорука здоров'я!

Для ще більшого підвищення якості питної води ми пропонуємо додатково укомплектувати вашу систему зворотного осмосу структуризатором  води від Ecosoft. Це спеціальний картридж, який, пропускаючи через себе воду, стабілізує її структуру за рахунок взаємодії з наступними мінералами:

  • білий кварц - максимально наближає структуру води до рідини з гірських джерел;
  • кремній - наділяє воду цілющими і імуномодулюючими властивостями;                                                     
  • турмалін - збагачена турмаліном вода надає більш виражений вплив на обмінні процеси в організмі;
  • гранат - наділяє воду кардіопротекторними  властивостями; 
  • гірський кришталь - вода, яка перебувала в контакті з даними мінералом, має тонізуючі властивості і сприяє усуненню набряків.


Бажаєте дізнатися більше? Заходьте на нашу сторіночку про системи зворотного осмосу: https://osmos.ziko.com.ua/
Або звертайтеся до нас за безкоштовною консультацією  через розділ "Контакти".
Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :