Інженерне рішення з водопідготовки для ТОВ «Агролайф корми»

Інженерне рішення з водопідготовки для  ТОВ «Агролайф корми»

Раді поділитись новим досвідом співробітництво між інженерною компанією ТОВ  «ЗІКО» та ТОВ «Агролайф корми», яка більше 10 років є успішнім гравцем на аграрному ринку України. 

«Агролайф корми» - це сучасний завод в селі Давидів, Львівської області, який забезпечує українські фермерські господарства якісними вітчизняними кормами та кормовими добавками найвищої стандартизації.

В ході своєї успішної операційної діяльності підприємство активно нарощує виробничі потужності. Так, введення в експлуатацію нових парогенераторів, які підприємство використовує у виробничо-технологічних цілях, поставило перед виробником завдання якісної підготовки води для її подальшого використання.

Адже, як зазначає сам виробник: «Якість на кожному етапі виробництва - це важлива умова створення нашої продукції»

Вирішення задачі з водоочистки та водопідготовки ТОВ «Агролайф корми» довірило лідеру інженерних рішень - ТОВ «Компанія «ЗІКО».

Для ефективної роботи парових котлів протягом усього операційного циклу, дуже важливо підготувати воду перед її подачею. Сторонні домішки у воді, яка подається для виробництва пари, зменшує ефективність роботи парових котлів та термін їх безаварійної експлуатації (скорочується міжремонтний період роботи). 

Щоб забезпечити безперебійну роботу котлів, спеціалісти компанії ТОВ «Компанія «ЗІКО» провели комплексний аналіз води, що використовується на підприємстві та розробили інженерне рішення, яке дозволило зменшити показник солевмісту до 20 мг/л за допомогою системи зворотного осмосу Ecosoft, відкоригувати рН води за допомогою станції пропорційного дозування реагентів, а також знизити залишковий вміст розчиненого у воді кисню до нормативного значень 0,2 мкг / л.

Таким чином, ТОВ «Агролайф корми» забезпечило високу якість роботи і довгий термін служби всіх нових теплогенеруючих апаратів, що, впевненні, позитивно відобразиться на якості кінцевої продукції виробника!

Ви також можете ознайомитись з рішеннями по водоочистці та водопідготовці  у інших галузях ( харчовій, текстильній, фармацевтичній),перейшовши за посиланням https://ziko.com.ua

#фотозвіт
Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :