Системи очищення води на водоканалі у Львівській області

Системи очищення води на водоканалі у Львівській області

Маємо черговий амбіційний та цікавий проект співпраці комунального підприємства «водоканал» у Львівській області з інженерною компанією ЗІКО, який дозволив забезпечити чисту питну воду мешканцям великого міста.

Для міського водопроводу воду в основному беруть з двох основних джерел. Першим і найпоширенішим є водозабір на річці або водосховищі, другим джерелом води є артезіанські свердловини. До прикладу, місто Івано-Франківськ «п’є» воду із Дністра (Бистриця), Київ -  з Десни. Джерелом водопостачання даного міста є відкрите джерело.

Оскільки водозабір проводиться з відкритого джерела, ву воді можуть міститися різноманітні органічні сполуки (гній, пестициди, фенольні продукти життєдіяльності водоростей і т.п.) віруси, важкі метали та інші хімічні забруднення. Саме тому, технологія відбору води з річки і доведення її до споживача досить складна.

Експертами компанії компанії «ЗІКО» на основі лабораторного аналізу води була розроблена абсолютно нова система очищення, за допомогою якої можна знезалізнити та знезаразити воду з вище зазначеного прісноводного джерела.


Реалізація основних етапів очщинення питної води на на данному водоканалі передбачала встановлення:

  • фільтра механічного очищення з автоматичною промивкою, який проводить утримання великих домішок.
  • установки знезалізнення з альтернатором на час регенерації. Фільтруючий матеріал установки складається з суміші фільтруючих завантажень: каталітичний природний матеріал на основі марганцевої руди видаляє залізо, марганець і сірководень. Фільтруючий матеріал на основі діоксиду кремнію видаляє механічні домішки і окислені форми заліза.
  • станції дозування реагенту для знезараження води в лінію зі змінною витратою води. Наприклад, дозування гіпохлориту натрію. Пропорційне дозування здійснюється за сигналом від імпульсного витратоміра.
  • насосних станцій, які використовують для подачі води в систему водопостачання та для підвищення тиску в системі центрального водопостачання.  
  • резервуару чистої води, яка забезпечить містян очищеною водою в екстрених ситуаціях (якщо наприклад не буде напору в централізованому міському водопроводі)

Управління системою буде проводитися додатковим обладнанням – контролером. Його основна перевага полягає в можливості управляти одночасно фільтрами в кількості від двох до шести штук. Дисплей приладу відображає час на момент роботи, а також кількість часу, що залишився до наступного відновлення. Індикатори підкажуть, в якому стані знаходиться система очищення води, а вся необхідна інформація про налаштування зберігається на спеціальному носії. 

Компанія ЗІКО стежить за всіма трендами в сфері водоочистки, розробляє нові технології та методи очищення води, впроваджує вдалі і економічно вигідні рішення при проектуванні станцій очищення води. Це дозволяє нам йти в ногу з часом і пропонувати нашим клієнтам найсучасніше, ефективне обладнання та суттєво скорочувати експлуатаційні витрати!


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :