Обладнання для очищення води у квартирі, будинку та на підприємствах

Обладнання для очищення води у квартирі, будинку та на підприємствах

Основна сфера діяльності компанії «ЗІКО» — очищення води в приватних будинках, квартирах і на виробничих підприємствах. Ми постачаємо обладнання в усі регіони України, проектуємо, встановлюємо і запускаємо системи водоочищення. На всю продукцію і послуги компанії надається гарантія якості.

Аналіз води

В лабораторії компанії досвідчені фахівці безкоштовно проводять аналіз води за 22 ключовими показниками. Це дозволяє виявити наявність і визначити концентрацію неорганічних забруднень. За результатами аналізу підбирається максимально ефективне обладнання для очищення води в квартирі, приватному будинку або на виробничому підприємстві.


Очищення води

У плані органолептичних характеристик і безпеки води для здоров'я людей система зворотний осмос — оптимальна і найефективніша технологія. Яка дозволяє очищати воду в будинку практично до ідеальних показників.

Етапи очищення води зворотним осмосом:

 • На початкових (першому, другому і третьому) етапах з води видаляються механічні, органічні забруднення, хлор, залізо, аміак і солі.
 • Далі очищення води здійснюється шляхом її проходження через спеціальну мембрану. Діаметр осередків мембрани не перевищує 1 ангстрем, тому видаляються навіть найдрібніші частинки забруднень, віруси і бактерії.
 • Наступний етап очищення води в будинку зворотним осмосом — коригування характеристик вихідного середовища посткарбоном. Поліпшуються органолептичні властивості води, вона стає цілком безпечною для приготування їжі або пиття.

За бажанням замовників, ми можемо комплектувати системи зворотного осмосу обладнанням для мінералізації. В процесі очищення води в будинку вона буде насичуватися корисними для здоров'я мікроелементами, мінералами і солями.

Система Ecosoft RObust: якісна очистка води для офісів, ресторанів, кафе і готелів


Завдяки високій швидкості фільтрації зворотним осмосом система Ecosoft RObust — оптимальний варіант для очищення води в офісах, готелях та закладах громадського харчування.

Переваги установки Ecosoft RObust:

 • інноваційні матеріали виконання, на поверхнях яких не утворюється накип, що значно знижує вартість обслуговування обладнання;
 • надійність, ефективність і висока швидкість очищення води, що дозволяє використовувати обладнання у великих готельно-ресторанний комплексах;
 • стильний дизайн і компактні розміри;
 • простий монтаж і легка заміна фільтруючих елементів;
 • доступна ціна установки зворотного осмосу Ecosoft RObust.

Очищення води в приватному будинку

Ми пропонуємо обладнання, готові рішення і проектуємо системи для очищення води в будинку від всіляких забруднень. Фахівці компанії проведуть аналіз води, за результатами якого підберуть ефективні фільтри або запропонують готові рішення для різних цілей:

Комплексного очищення води в будинку

Передова система очищення води на основі засипки ECOMIX® — готове рішення для комплексної очистки води в будинку від органічних домішок, амонію, марганцю, солей жорсткості та сполук заліза.

У комплект системи входять:

 • колона з якісного пластику, що не піддається негативному впливу корозії;
 • сольовий бак для швидкої і ефективної регенерації;
 • автоматичний керуючий клапан виробництва американської компанії Clack Corp, який значно спрощує процес використання установки.

Система ECOMIX® володіє високими робочими характеристиками і здатна якісно очищати воду в будинку навіть при максимальних показниках концентрації забруднень і солей жорсткості.

Знезалізнення води

Якісне очищення води в будинку системою на основі засипки BIRM передбачає її знезалізнення. Установка виконана в формі колони з конструктивно міцного та антикорозійного пластику. Система також комплектується клапаном Clack Corp для автоматичного управління роботою установки.

В якості фільтруючого матеріалу використовується засипка Birm. Це каталізатор, який запускає і прискорює процес окислення розчиненого у воді заліза до тривалентного стану за допомогою кисню. В результаті реакції двовалентне залізо перетворюється в іржу і фільтрується.

Пом'якшення води

Призначена для пом'якшення води система очищення на основі засипки DOWEX складається з стійкої до корозії і механічно міцної пластикової колони. Є також бак для регенерації води сольовим розчином. За автоматичне керування роботою установки для пом'якшення води відповідає автоматичний клапан Clack Corp.


Для очищення води в будинку від накипу (кальцію і магнію) використовується спеціальна засипка  — смола DOWEX. Вона сприяє іонообмінному процесу, при якому видаляються солі жорсткості, а вода насичується молекулами натрію. Це виключає ризик утворення накипу на нагрівальних елементах і внутрішніх поверхнях побутових приладів, що значно збільшує ефективність і термін експлуатації обладнання.

Очищення води від заліза і сірководню

Пропонована нами система для очищення води в будинку на основі засипки CENTAUR ефективно видаляє з вихідного середовища сірководень і залізо. Вона комплектується:

 • колоною з надійного пластику, що не піддається корозії;
 • сольовим баком для регенерації води;
 • автоматичним клапаном Clack Corp для управління роботою установки.

В якості фільтруючого матеріалу використовується засипка Centaur. Це бітумінозне активоване вугілля у формі гранул, яке ефективно видаляє сірководень, залізо, хлор і покращує органолептичні властивості води.

Очищення води від марганцю

Система складається з міцного пластикового фільтра і керується автоматичним клапаном Clack Corp. Установка PYROLOX очищає воду в будинку не тільки від марганцю, а й від сірководню і заліза. Фільтруючий матеріал — засипка Pyrolox. Це діоксид марганцю, який окислює розчинені у воді залізо, сірководень і марганець. Вони затримуються в засипці Pyrolox і видаляються у процесі зворотної промивки.

Механічного очищення води в будинку або квартирі

Система на основі засипки FILTRASORB 300 призначена для очищення води в будинку або квартирі від механічних домішок і хлору. Установка виконана у формі пластикового фільтра, що не піддається негативному впливу корозії і механічних навантажень. Комплектується сольовим баком для регенерації води і автоматичним клапаном Clack Corp, який керує роботою установки. Фільтруючий матеріал — засипка Filtrasorb 300, яка затримує забруднення і покращує органолептичні властивості води.

Знезараження води


Призначена для знезараження води ультрафіолетова лампа забезпечує максимальний рівень очищення води від мікробіології і патогенних організмів. Конструкція складається з трьох елементів:

 1. Металевий корпус циліндричної форми.
 2. Бактерицидна лампа.
 3. Кварцова трубка.

Вода проходить через установку. Під впливом ультрафіолетового випромінювання гинуть всі шкідливі для людського здоров'я мікроорганізми.

Очищення води на промислових підприємствах

Компанія «ЗІКО» пропонує широкий асортимент обладнання та готових рішень для очищення води на виробничих підприємствах. Ми проектуємо, розробляємо, укомплектовуємо і встановлюємо системи для водоочищення:

У котельних і для парогенераторів

Якісне очищення води в котельнях і для парогенераторів дозволяє:

 • уникнути аварій і збільшити термін експлуатації обладнання;
 • виключити ризик утворення накипу;
 • запобігти поломку обладнання, знизити вартість його обслуговування.

Після очищення вода не здійснює негативний вплив на металеві поверхні обладнання, оскільки виключається ризик корозії металу.

На харчових підприємствах


Обов'язкове очищення води на харчових підприємствах дозволяє випускати повністю безпечну продукцію, що відповідає всім санітарним нормам. Значно поліпшуються: якість, фізико-хімічні, мікробіологічні та органолептичні характеристики продуктів харчування.

У текстильній промисловості

Якісне водоочищення на текстильних підприємствах дозволяє готувати воду для використання в різних процесах, таких як:

 • зволоження повітря у виробничих приміщеннях;
 • фарбування тканин;
 • знепилювання цехів і ополіскування продукції;
 • підживлення котельного обладнання.

У фармацевтичній галузі

Промислове очищення води на фармацевтичних підприємствах гарантує мікробіологічну безпеку та повну стерильність продукції. Це обов'язковий етап, до якого висуваються жорсткі вимоги. Адже вода може використовуватися як в якості технічного ресурсу, так і сировини для виробництва медичних препаратів.

На хімічних підприємствах

Якісне водоочищення на хімічних підприємствах дозволяє пом'якшити воду. З неї видаляються залізо, різні включення і домішки. Це дозволяє випускати якісну продукцію. Виключається ризик пошкодження металевих поверхонь обладнання корозією, збільшується ефективність роботи і термін експлуатації трубопроводів.

На автомийках

Попереднє очищення води на автомийках дозволяє видаляти з неї залізо, хлор і солі жорсткості. Збільшується пропускна здатність і термін експлуатації трубопроводів, каналізаційних систем і устаткування для мийки автомобілів. Це також підвищує якість послуг, що надаються — не руйнується лакофарбове покриття кузовів, на поверхнях машин не залишається плям після миття.

У ресторанах, кафе і готелях


Високоефективна система зворотного осмосу для ресторану, кафе або готелю здатна повністю задовольнити всі потреби в ідеально чистій питній воді. Вона відповідає всім санітарно-гігієнічним вимогам, не здійснює негативний вплив на устаткування і здоров'я людей.

На водоканалах

Комплексне очищення води на водоканалах дозволяє видаляти з середовища механічні домішки, марганець, залізо, амоній, аміак і сірководень. Вода пом’якшується, знезаражується і відповідає всім вимогам санітарно-гігієнічних норм. Вона не здійснює негативний вплив на здоров'я людей, трубопроводи, каналізаційні системи і побутову техніку.

Для новобудов і ОСББ

Якісна комплексна очистка води для новобудов і ОСББ дозволяє:

 • підвищувати ефективність роботи, знижувати вартість ремонту і обслуговування котельних установок;
 • збільшувати термін експлуатації сантехніки і побутових приладів;
 • отримувати безпечну для здоров'я мешканців питну воду.

Більш детальну консультацію з питань способів, застосовуваних технологій і обладнання для очищення води можна отримати, зателефонувавши за вказаним у розділі «Контакти» номером телефону. Менеджери компанії нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть обрати найбільш ефективне обладнання для водоочищення.

Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :