Пом'якшення жорсткої води

Пом'якшення жорсткої води

Компанія «ЗІКО» реалізує в усіх регіонах України побутові системи зворотного осмосу, різні типи фільтрів та інше обладнання для якісного очищення питної води. Фахівці консультують, як пом'якшити воду для пиття, пропонують максимально ефективні фільтри або готові рішення для водоочищення.

Інженери компанії:

 • проектують, розробляють і комплектують установки і системи для комплексної очистки води відповідно до потреб замовників;
 • встановлюють фільтри, обладнання в квартирах, будинках або на об'єктах замовників;
 • здійснюють наладку і пуск систем водоочистки;
 • проводять обслуговування і ремонт обладнання.

На все обладнання та послуги надається гарантія якості.

Пом'якшення — важливий етап водопідготовки

Щоб розібратися, як пом'якшити воду для пиття і навіщо це робиться, потрібно зрозуміти, як жорстка вода робить негативний вплив на водопроводи, побутову техніку і здоров'я людей.

У жорсткій воді у великій концентрації містяться солі лужноземельних металів. Найчастіше, це магній і кальцій. Якщо не очищати таку воду за допомогою систем пом'якшення води, то вона негативно впливає на побутову техніку:

 • пральні машини;
 • мультиварки, звичайні і електричні чайники;
 • посудомийні машини;
 • системи опалення та гарячого водопостачання;
 • сантехніку.


Розібравшись, як пом'якшити воду для пиття і купивши необхідне обладнання, можна уникнути утворення накипу на металевих поверхнях побутових приладів. Це продовжить термін їх експлуатації і знизить витрати на обслуговування і ремонт.

Очищена за допомогою системи пом'якшення вода дозволяє економити миючі засоби. Якщо прати речі в жорсткій воді, то для отримання необхідного результату потрібно на 30-50% більше прального порошку. При використанні жорсткої води також на 30-50% збільшується витрата миючих та гігієнічних засобів.

При заварюванні чаю або кави на поверхні води утворюється характерна плівка, на дно випадає бурий осад. Це погіршує смакові характеристики напоїв. Приготоване в жорсткій воді м'ясо має металевий присмак. Це пов'язано з тим, що білки, вступаючи в реакцію з солями жорсткості, перетворюються в нерозчинні сполуки.

Вплив жорсткої води на здоров'я людей

Якщо не пом'якшувати воду для пиття, то вона негативно впливає на організм людини:

 1. При взаємодії жорсткої води з милом на тілі людини утворюються «шлаки». Вони не змиваються і стають причиною передчасного старіння шкірного покриву. Це також призводить до сухості шкіри, появі свербіння, лупи, висипу і лущення, стає причиною алергічних реакцій.
 2. Порушується робота шлунково-кишкового тракту. Жорстка вода знижує перистальтику, стає причиною дисбактеріозу і загального отруєння організму.
 3. Погіршується робота серцево-судинної системи. В організмі людини накопичуються солі. Це сприяє утворенню в жовчних шляхах і нирках каменів. Жорстка вода — причина виникнення поліартритів і артритів.

Як пом'якшити воду для пиття?

Рекомендуючи, як пом'якшити воду для пиття, фахівці компанії пропонують кілька готових рішень для зниження жорсткості вихідної води:

Системи зворотного осмосу


Побутові системи зворотного осмосу очищають воду за допомогою спеціальних мембран на молекулярному рівні. Вихідна вода проходить під тиском через дрібні пори, з неї видаляються:

 • колоїдні речовини;
 • дрібні частки бруду;
 • шкідливі для здоров'я людей мікроорганізми (віруси і бактерії).

Показник очищення води системами зворотного осмосу досягає 99%. При цьому вода збагачується мікроелементами, корисними для здоров'я людей мінералами, солями і мінералізується.

Система комплексної очистки води ECOMIX®

Пропонована нами система комплексного очищення води ECOMIX® — пластикова колона, укомплектована автоматичним клапаном Clack Corp (США) і сольовим баком для прискореної регенерації.

Залежно від складу вихідної води, є можливість використання в системі ECOMIX® 5 різних сорбційних або іонообмінних натуральних і синтетичних сумішей.

Переваги системи комплексного очищення води:

 • компактні розміри — 0,37 м2;
 • мінімальний витрата солі — 5 кг, що на 70% менше споживання простою системою очищення;
 • для зниження ступеня окислення води використовуються максимально ефективні і повністю безпечні гранули;
 • витрата води для промивання — 350 л, що на 50-75% менше витрати сторонніх виробників.

Система пом'якшення води DOWEX

Виготовлена в формі колони з корозійно-стійкого пластику система пом'якшення води DOWEX також комплектується сольовим баком для регенерації і автоматичним клапаном Clack Corp (США) для швидкого і простого управління установкою.

Як засипка для пом'якшення води використовується спеціальна смола. Завантаження сприяє процесу обміну іонами — частинки кальцію і магнію видаляються з води, замість них вода насичується іонами натрію. Після очищення води в системі пом'якшення на металевих поверхнях побутових і нагрівальних приладів не утворюється накип.

Більш детальну інформацію про апаратне забезпечення і як пом'якшити воду для пиття, Ви можете отримати, зателефонувавши за вказаним в розділі «Контакти» номером телефону. Пропозиції про співпрацю і заявки на поставку водоочисного обладнання також приймаються на електронну пошту компанії.


Залишити коментар
Назва:
E-mail * :
Коментар * :